Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena sa hnevala, že ju pes doma pohrýzol. No v skutočnosti jej tým zachránil život, pretože v dome horelo.

89e41e3f61ce7a149175c2d26f1a9b05.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

Rodina sa rozhodovala, čo spravia so psom. No nakoniec im jedna situácia otvorila oči a nechali si ho!

Patch je verný pes rodiny Davisovcov z Vancouveru v štáte Washington. Od prvého okamihu si ho rodičia Nola a Richard a tak isto aj deti Andrew a Clara zamilovali. Psík im lásku samozrejme opätoval. V priebehu doby sa však naskytol nepríjemný problém.

Rodina sa obávala, že urobili fatálnu chybu, že podcenili požiadavky na priestor psa. Patch bol jednoducho príliš veľký na ich dom. Vedeli, že to zlomí srdce ich detí, keď budú musieť dať Patcha do iných rúk, ale nevideli žiadny iný spôsob.

Verný psík Patch mal svoju rodinu veľmi rád.

Pes.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Keď rodičia hovorili, že by mali nájsť nový domov pre psíka, deti hlasno protestovali. Nechceli prísť o svojho drahého priateľa a verného člena rodiny. Matka Nola sa konečne vzdala a sľúbila, že ešte odloží konečné rozhodnutie.

V ten večer sa chcela Nola vykúpať a trochu uvoľniť. Keď už ležala vo vani, náhle prišiel psík do kúpeľne a odmietol odísť. Nakoniec pohrýzol ženu do ruky (nie až tak vážne), aby ju donútil výjsť z vane. Bol pozorný a nepokojný súčasne. Keď vystúpila Nola z vane a pozrela sa na schodisko cez dvere kúpeľne, zdesená uvidela, že veľká časť domu bola v plameňoch.

Pes presne vedel, čo má urobiť, keď v dome začalo horieť.

Pes1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Nola a Patch bežali spoločne do záhrady, kde utiekol aj zvyšok rodiny. V snahe ušetriť aspoň pár osobných vecí, Nola chcela znova vstúpiť do domu. Patch ale odmietol znovu opustiť svoju milovanú pani do domu. V túto chvíľu došlo k obrovskej explózii a dom sa zrútil.

V tento deň zachránil pes život svojej pani nie raz, ale dokonca dvakrát. Po tomto incidente im bolo všetko jasné. Patch rodinu nikdy neopustí! Rodina si našla nový domov, v ktorom je dosť miesta pre všetkých. Deti sa cíti oveľa bezpečnejšie, pretože vedia, že štvornohý miláčik bdie nad nimi všetkými.

Pes zachránil život svojej pani hneď dvakrát!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 24. augusta 2016Zdroj www.tierfreund.co © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: