Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Domáci miláčik odhalil nekalé praktiky pestúnky. Takto zaobchádzala s malým chlapčekom!

Pes.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Nie nadarmo sa hovorí, že pes je najlepší priateľ človeka. Pozrite sa, ako zachránil malého chlapčeka! 

Keď sú rodičia zamestnaní, niekedy im neostáva iná možnosť, ako si zaobstarať pestúnku pre ich deti. A tie treba naozaj dobre vyberať, aj keď niekedy je ťažké človeka odhadnúť na prvý pohľad. Je to aj prípad tejto rodinky. Benjamin a Hope si najali 22-ročnú pestúnku Alexis Khan, ktorá sa mala starať o ich 7-mesačného syna Finna. Rodičia z Južnej Karolíny podnikli všetky správne kroky. Nielen, že cítili, že Alexis bola dobrou voľbou, ale mala tiež „čistú“ minulosť.

Toto je pestúnka, ktorú si najali mladí rodičia pre svojho syna. Zdala sa im milá a zodpovedná.

Pestunka.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Avšak, začali si všímať ich psa Killiana, ktorý začal viac ochraňovať malého Finna, najmä keď sa blížila pestúnka. Killian bol tiež čím ďalej, tým agresívnejší na Alexis. Jedného dňa sa Benjamin a Hope rozhodli načúvať svoje inštinkty.

Hope schovala iPhone pod gauč a zaznamenala , čo sa stalo, zatiaľ čo ona a Benjamin boli v práci. Neskôr v ten deň, počúvali záznam a boli zdesení, keď počuli nadávky, plač a krik. Pestúnka zneužívala ich dieťa a správanie Killiana ich doviedlo k pravde. Keby nebolo tohto hrdinského domáceho miláčika, kto vie, ako dlho by to trvalo.

Killian bol veľký ochranca malého chlapčeka a mali medzi sebou veľmi dobrý vzťah.

Babo.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Pestúnka bola odsúdená až na tri roky vo väzení a bola umiestnená do registra zneužívania detí. Príbeh o statočnom Killianovi sa šíril po celej krajine.

Domáci miláčik, ktorý zachránil malého chlapčeka!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 19. júla 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: