Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tehotná žena skolabovala v kúpeľni. Takto jej statočný 6-ročný syn zachránil život.

Calles.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Žena vo vysokom štádiu tehotenstva môže očakávať niekedy aj komplikácie. A presne tie zastihli aj túto matku!

Ako dospelí niekedy podceňujeme vyspelosť našich malých detí. Zabúdame, že sa môžu ľahko naučiť vykonávať určité úlohy a v prípade potreby reagovať v krízových situáciách. Chápu rovnako ako my, že niektoré udalosti si vyžadujú okamžitú reakciu. Vtedy sú schopné chopiť sa príležitosti a preukázať, že sú vyspelejšie ako ich vek skutočne napovedá.

Sawyer Incontro je jedným z tých detí, ktorého jeho matka opisuje ako zrelšieho a vyspelejšieho ako ostatné deti v jeho veku. A mal šancu to dokázať, keď sa jeho tehotná matka, ktorá bola už v šiestom mesiaci, náhle zrútila na podlahu v kúpeľni. Práve vtedy boli doma sami.

Tehotná žena skolabovala v kúpeľni.

Kupelna.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ale to bolo druhýkrát, čo sa mamička zrútila. Prvýkrát Sawyer volal jej priateľa, nevediac, čo má robiť. Od tej doby naučili 6-ročného syna, ako volať 911, kedy a čo má povedať do telefónu. Pokyny mal zavesené na chladničke a dúfal, že ich nebude musieť nikdy použiť.

Chlapec zachránil svoju mamu aj nenarodenú sestričku.

Zena 11.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ale čo čert nechcel, keď bol chlapček doma sám so svojou mamou, stalo sa niečo hrozné. Keď bola v kúpeľni skolabovala. Chlapček opisuje desivé utrpenie. Hovorí, že počul jeho matku skolabovať za zatvorenými dverami kúpeľne a keď nereagovala, vedel, čo má robiť.

Záchranári dorazili práve včas. Uvideli Sawyera stojaceho na schodoch, ako na nich čakal s telefónom v ruke. Lekári boli schopní zachrániť jeho matku a jej nenarodenú dcéru vďaka jeho statočnosti a rýchlej reakcii.

Chlapček zachránil život mame aj nenarodenej sestričke!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 25. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: