Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tehotná žena potratila, no krátko potom lekári počuli srdcový tep. Takýto šokujúci nález a celý prípad ešte nezažili.

Tep.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Takýto prípad lekári ešte nezažili. Je to skutočná rarita a zázrak zároveň! 

Michelle a Ross Hui z Newbridge (Írsko) boli radosťou bez seba. Rodičia dvoch detí sa tešili na ďalší prírastok do rodiny, pretože Michelle bola opäť tehotná. Šesť týždňov a dva dni nosila nový život, keď zrazu na ceste do práce ucítila ostrú bolesť.

Manželia sa tešili na príchod nového člena rodiny.

11888092_1159484174067818_3643551925617791963_n.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Krátko po tom, čo našla na toalete krv v jej nohaviciach, sa so svojím manželom ponáhľala do nemocnice a tam lekári potvrdili ich hrozné obavy. Niekoľko testov ukázalo, že stratila svoje dieťa. Michelle a Ross boli z tejto správy hotoví.

K dvom súrodencom mal pribudnúť tretí.

935904_516113828443441_299497768_n.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Lekári dali Michelle dve tabletky, ktoré sa používajú pre potrat, v tomto prípade išlo o prevenciu infekcie na „očistenie“ jej maternice. Dvojnásobná mama poslúchla lekárov a dala si tabletky. Po noci strávenej v nemocnici mohli ísť domov. Tam sa stretli s priateľmi a zapili svoje trápenie fľašou vína. Michelle si spravila tehotenský test na overenie, či má ešte zvyšky tehotenstva. Preto, že test bol pozitívny, o 10 dní neskôr v nemocnici musela podstúpiť kyretáž. Potom sa stalo ale niečo nemysliteľné!

Lekári v nemocnici vyšetrili Michelle brucho naposledy pred kyretážou a teraz zažili šok, resp. zázrak, ktorého tep bol živým dôkazom! Michelle bola tehotná a to aj napriek potratu a kyretáži. Ukázalo sa, že pôvodne čakala dvojičky no jedno z detí potratila. Ako by mohlo druhé dieťa prežiť a všetko, čo nasledovalo, nikto z lekárov nevie pochopiť.

Žena nevedela, že čaká dvojičky, z ktorých jedno dieťa potratila, ale druhé nie.

Ultrazvuk.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Lekár sa vrátil za staršími kolegami po opakovanom teste a potom povedal: „Nebudete tomu veriť, ale my máme srdcový tep“. To bol ten najlepší pocit, aký som kedy mala“, hovorí Michelle. Onedlho sa im narodilo zdravé dievčatko Megan, ktoré bolo zázrakom nielen pre lekárov, ale aj pre rodičov.

Nakoniec sa im narodila zdravá dcérka.

Dcerka.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Nie je jasné, či niekedy existoval prípad ako Megan. Teraz má dievčatko 18 mesiacov, je zdravé a je pýchou rodičov Michelle a Rossa. I jej súrodenci Mya (4) a Noah (2) sú celí radosťou bez seba. Je stále nejasné, ako mohla byť Megan prehliadaná počas všetkých vyšetrení. Lekári si to vysvetľujú jedine krvou a inými zvyškami po potrate, že mala „skrýšu“ na ultrazvuku.

Úžasný a zároveň zázračný príbeh rodiny!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 5. septembra 2016Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , , ,
reklama:
reklama:
reklama: