Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena tajne natočila lekárov počas vlastnej operácie. Keď si to vypočula, ostala šokovaná!

Lekar.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Je možné, aby človek nemohol veriť už ani lekárom? Pozrite sa, čo zažila táto žena!

Lekári sú záchranári, zázrační pracovníci a každodenní hrdinovia. Sú jední z mála ľudí na Zemi, ktorí sú ochotní uniesť v sebe obrovské množstvo dôvery. Kladieme naše telá do ich starostlivosti, necháme ich vidieť nás nahých, zraniteľných a s bolesťou. A potom by sme sa mali dozvedieť toto?

Ethel Easter sa cítila hrozne po tom, ako z nej doktori urobili hlupáka a to im tak verila. Easter potrebovala operáciu prietrže. Keď jej lekári povedali, že bude musieť čakať dva mesiace, začala panikáriť. Chirurg začal na ňu kričať a ona sa rozplakala.

Žena potrebovala operáciu, no nečakala od lekárov takúto zradu.

Lekar1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Začalo to, keď sa iný lekár v nemocnici naklonil nad Easter a povedal jej, že lekár, ktorý ju ošetruje  jej napísal negatívne komentáre do spisu. Easter sa rozhodla získať viac informácií a tak urobila rázny krok.

Easter sa na lekárov naozaj pripravila a dobre spravila.

Lekar2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Počas svojej vlastnej operácie, kde bola nahá a v bezvedomí, skryla si rekordér do vlasov a tak nahrala všetko, čo lekári počas operácie povedali. No a keď to počula, nemohla uveriť vlastným ušiam. Totálne ju ponižovali. Robili si žarty z veľkosti jej tela, jej pupka a celkovo z postavy. Smiali sa a doberali si ju, pretože vedeli, že ich nemôže počuť.

Nemocnica vydala vyhlásenie, že celú situáciu prešetria. „Nemali právo hovoriť také veci na moje telo,“ povedala Easter. „Bolo to neprofesionálne a nebolo to v poriadku.“ Žena chcela len zdvorilosť, ktorú si každý človek zaslúži, keď veríte týmto ľuďom a ešte k tomu im aj platíte.

Žena ostala šokovaná, keď si vypočula lekárov počas vlastnej operácie!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 5. augusta 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: