Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

30 lekárov ich nedokázalo vyliečiť. Potom zistili toto!

Bez nazvu 13.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Je to problém, ktorý sa vyskytuje v domácnostiach pomerne často. Treba si na to dávať pozor, lebo to môže skončiť dokonca až takto.

Chris a jeho žena Andrea mali dokonalý život v Colorade, keď sa zrazu premenil na nočnú moru. Chrisovi, Andrei a ich deväť deťom naraz prišlo príšerne zle. Tieto príznaky boli všade. Ich 7-ročný syn Collin mal bolesti brucha a migrény, 10-ročná Kaitlyn strácala zrak a 11-ročný Reagan trpel ťažkými závratmi a zvracaním. Jednému z ich synov bol dokonca diagnostikovaný diabetes a celej rodine sa vyhodili vyrážky. Navštívili 30 rôznych lekárov, no žiadny nevedel identifikovať príčiny.

Potom, keď vykonali niekoľko testov na vzduch sa ukázalo, že tam bolo nebezpečne vysoké množstvo spórov plesní v takmer každej miestnosti od spálne cez kúpeľnu až do kuchyne. Všetko to začalo, keď zistili pleseň v kúpeľni. Rezali do stien, aby vyšetrili uvoľnené spóry plesní, ktoré sa šíria po celom dome.

Pri testovaní doktori objavili veľké množstvo toxicity v krvi každého člena rodiny. Museli sa presťahovať a všetky veci nechať v starom dome. Dokonca bohužiaľ museli aj utratiť svojich dvoch psíkov. Teraz žijú v prenajatom dome v Arizone a dúfajú, že toto suché podnebie im pomôže.

Aby sa zabránilo nebezpečným plesniam u vás doma, odborníci trvajú na zachovaní čo najviac sucha v dome a sledovanie vášho prostredia. Majitelia domov by mali dávať horlivý pozor na vlhké oblasti, ktoré sú napr. pod umývadlami, okolo okien a v nevetranej kúpeľni.

Príčina ich naozaj zaskočila!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 10. marca 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: