Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Simon Cowell zaplatí dievčaťu z talentu operáciu v hodnote 233-tisíc dolárov, vďaka ktorej bude môcť ďalej tancovať

Dance.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

V talentových súťažiach vidíme veľa rôznych životných príbehov súťažiacich. Simon Cowell z Británie sa však rozhodol jednému dievčaťu pomôcť. 

Julia Carlile je členkou tanečného zoskupenia MerseyGirls. Dievčatá sa zúčastnili šou „Británia má talent“, kde zaujali celú porotu. Simona Cowella až natoľko, že sa Julii rozhodol pomôcť. Tá totiž prezradila, že sa narodila so skoliózou. „Musím skoro podstúpiť operáciu, no po nej už nebudem môcť tancovať,“ vysvetlila. „Takže toto je moja posledná šanca.“

Simon.jpg
www.youtube.com

Simon povedal Julii, že má úžasný postoj k jej skolióze a potom sledoval, ako skupina vystupuje. Dievčatá zaujali veľa ľudí vrátane poroty, a aj keď nevyhrali, Julia získala niečo oveľa úžasnejšie. Bola to operácia, ktorú môže podstúpiť v Spojených štátoch. Tá by ju „narovnala“ a opäť by mohla tancovať, na rozdiel od operácie, ktorú by podstúpila doma a až takto by jej nepomohla. Po tom, čo sa totiž dozvedel o jej príbehu Simon, ponúkol sa, že zaplatí viac ako 233-tisíc dolárov za túto operáciu.

Dance.jpg
www.youtube.com

„Dlhujem Simonovi veľa, lebo ak by za mňa nezaplatil, môj stav by sa naďalej zhoršoval, takže by som nemohla už tancovať a stále by som cítila bolesť,“ povedala Julia. „Operácia bola moja jediná voľba.“ Vďaka veľkodušnosti Simona Cowella môže teraz Julia pokračovať vo svojom sne a tancovať so svojimi najlepšími priateľkami.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 25. decembra 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: