Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chlapec skolaboval na zápase. Rodina sa rozhodla, že daruje jeho orgány a teraz sa stretli so všetkými, komu zachránil život.

Bez nazvu 9.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Život je nevyspytateľný. Vie o tom svoje aj táto rodina, ktorej z ničoho nič navždy odišiel mladý chlapec! 

Pre rodičov je strata dieťaťa to najhoršie, čo sa môže stať. Bolesť je na rozdiel od iných oveľa väčšia a vrátiť sa do každodenného života sa môže zdať nemožné. Neustále sa pýtajú, prečo sa to muselo stať.

Ale pre niektoré rodiny je darcovstvo orgánov spôsob, ako sa s tým ľahšie vyrovnať a vtedy majú pocit, že ich dieťa stále žije. Je to aj prípad týchto rodičov, ktorým nečakane odišiel navždy ich milovaný syn.

Chlapec 1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Keď 16-ročný futbalista Cam’ron Matthews zomrel náhle po zápase, rodina sa rozhodla darovať jeho orgány. Teraz pozvali na návštevu všetých, ktorým ich syn zachránil život. Toto dojímavé stretnutie bolo plné smútku aj emócií. Rodičia boli schopní sedieť v miestnosti plnej ľudí, obklopení tlkotom synovho srdca a pulzujúcimi pľúcami.

Ludia.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Nielen, že sú schopní počuť príbehy ľudí, ktorých životy navždy zmenil ich syn, ale je to aj spôsob, ako nájsť pohodlie a pokoj počas naozaj nemysliteľného času, a poskytnúť ešte väčší význam životu, ktorý odišiel preč príliš skoro.

Dojemné stretnutie ľudí, ktorých zachránili chlapcove orgány!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 25. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: