Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chlapec si objednal palacinky bez mlieka. Krátko po tom, ako ich zjedol, ale zomrel.

Palacinky.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Nie všetci majú to šťastie zjesť všetko, na čo majú chuť. Tento chlapec zomrel kvôli hlúpej chybe kuchára.

Reštaurácia urobila osudovú chybu. Teraz hľadá rodina z Minnesoty spravodlivosť a varuje ostatných. Keď si 16-ročný Scott Johnson objednal palacinky, povedal vedeniu, že má prísnu diétu a nemôže jesť mliečne výrobky, na ktoré bol silne alergický.

„Zakaždým, keď si niečo vybral v obchode pri nákupe s rodičmi, tak sme sa museli pozrieť na etikety. Môže si toto Scott vziať?“ povedala Scottová sestra, Jaris Johnson.

Palacinky sa stali chlapcovi osudnými.

Palacinky1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Scotta mohli aj malé stopy mlieka a mliečnych výrobkov dostať do nemocnice. Návštevy do reštaurácií boli zriedkavé, ale v tejto konkrétnej reštaurácii celý personál poznal rodinu Johnsonovcov a poznali chlapcovu alergiu na mlieko. Matka Cindy si túto informáciu, že palacinky sú bez mlieka, potvrdila so servírkou, tá ju potom potvrdila s kuchárom. Nebol žiadny dôvod im neveriť. A tak Scott zjedol lievance.

Všetci si boli istí, že palacinky sú bez mlieka.

Palacinky2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Keď po príchode domov užil chlapec EpiPen, liek na alergiu vôbec nezaberal. Vydesená matka rýchlo volala 911. Scott bol prevezený do nemocnice, ale potom, čo utrpel ťažkú anafylaktickú reakciu, chlapec o tri dni neskôr zomrel. „Len jedna chyba môže vziať niečí život,“ povedala Cindy Johnson. Rodina podala žalobu na reštauráciu a zdieľa ich príbeh, aby varovali ostatných.

Aj keď je reštaurácia navrhnutá tak, aby spĺňala určité diétne obmedzenia, stále je tam riziko, ak máte ťažkú alergiu. Vždy sa pýtajte a overujte znova, keď sa rozhodnete prevziať toto riziko. A nezabudnite mať EpiPen pripravený za všetkých okolností.

Chlapec zomrel po zjedení palaciniek!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 19. augusta 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: