Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žene zomrela najlepšia kamarátka, tak sa rozhodla, že si adoptuje jej 6 detí. Neskôr zažili takéto obrovské prekvapenie.

Deti.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Okrem toho, že mali svoje tri deti, adoptovali si ďalších šesť. Pozrite sa prečo!

Beth Laitkep bola slobodná matka šiestich detí. Potom, čo už vedela, že svoj dlhý boj s rakovinou prsníka onedlho prehrá, musela prísť na to, čo urobiť s jej šiestimi deťmi, ktoré mali od 2 do 15 rokov. Laitkep požiadala svoju najlepšiu priateľku Stephanie Culley, ktorá už mala tri vlastné deti s manželom Donnie, aby sa postarali aj o jej deti.

Beth už vedela, že boj s rakovinou prehrá.

Zena 2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Stephanie neváhala a jej rodina sa onedlho rozrástla z 5-tich členov na 11. „Ja ako matka som si nevedela predstaviť, že by musela žiadať niekoho iného,“ povedala Stephanie. „Ona si ma vybrala, pretože sme si boli veľmi podobné v našich rodičovských štýloch a vedela, že som milovala jej deti a že moje deti ich milovali tiež.“

Onedlho sa objavili aj v televízii.

Zeaa.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Starostlivosť o rodinu s 11-timi členmi ale zrazu spôsobila obrovský finančný tlak na rodinu a rodičia niekedy už premýšľali, ako pošlú svoje deti do školy. Vtedy sa o ich príbehu dozvedela známa televízna hviezda Rachael Ray, ktorá sa rozhodla ich prekvapiť. Najprv celú rodinu pozvala do televíznej šou a potom ich v priamom prenose šokovala s finančnou odmenou vo výške 90 000 dolárov. Všetci boli v slzách.

Stephanie bola najšťastnejšia, keď videla všetky deti pokope sa spolu hrať.

Zenaa.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

„Sme smutní, ale vieme, že je s nami … Nie som svätá. Ja nie som anjel. Nie som ani hrdinka. Ja jednoducho milujem tie deti. Keď ich vo dverách vidím všetky v obývacej izbe ako tancujú a hrajú sa, vtedy som šťastná“, povedala Stephanie.

Rodina si adoptovala 6 detí!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 15. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: