Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Manželia si chceli adoptovať bábätko. Zažili však obrovské prekvapenie.

11 copy 600x650.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Allison a Josh sa stretli na vysokej škole a okamžite sa do seba zaľúbili. Nasledovala svadba a narodili sa im tri deti. Potom si manželia adoptovali chlapčeka menom Micah a potom, v roku 2013, sa im narodilo štvrté spoločné dieťa. Manželia si povedali, že päť detí im stačí, no osud trochu zamiešal karty.

V roku 2015 totiž Alisson zavolala jej známa z adopčnej agentúry. Hľadala totiž rodinu pre ešte nenarodené bábätko. Samozrejme, že manželia nedokázali malému bezbrannému dieťatku povedať nie, a tak si ho adoptovali. Allison a Josh chceli byť pri pôrode svojho budúceho dieťatka, a tak hneď, ako začala matka rodiť, vybrali sa na cestu.

Preggo1 600x450.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Zrazu im však zazvonil telefón. Volala žena z adopčnej agentúry s otázkou, či má Josh obe ruky na volante. Pre Josha a Allison mala totiž poriadne prekvapenie. Lekári vraj práve dokončili sonografické vyšetrenie a zistili, že žena čaká dvojičky.

Beforethetwins 600x799.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Matka dvojičiek mala deti priviesť na svet cisárskym rezom a hrozilo, že menšie z bábätiek pôrod neprežije. Keď Josh a Allison dorazili do nemocnice, bábätká boli na svete. Chlapček prišiel na svet zdravý, no dievčatko sa narodilo s vážnou poruchou mozgu. Lekári sa na budúcich rodičov pozerali s ľútosťou v očiach a povedali im, že si dievčatko nemusia adoptovať.

Smiles 600x799.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Josh a Allison však ukázali, že majú obrovské srdca a domov odišli s oboma deťmi. Teda, dievčatko si odniesli až po 44 dňoch, ktoré muselo stráviť v nemocnici.

3monthsold 600x399.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Napriek tomu, že dievčatko bude žiť len veľmi krátko, zobrali Allison a Josh túto ťarchu na seba a chvíle na svete jej spríjemňujú svojou nekonečnou láskou…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 28. apríla 2016Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: