Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dvaja muži si adoptovali malého chlapčeka. Ten o 14 rokov neskôr vystupoval v televízií s dojímavou piesňou.

Chlapec.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Adoptovaný chlapec dojal k slzám celý svet svojím príbehom aj pesničkou!

Campbell bol prijatý do rodiny dvoch mužov ako malé dieťa. Jeho matka mala už tri deti a nemohla si dovoliť štvrté. Preto sa rozhodla, že ho dá na adopciu. Tak sa stalo, že Campbell bol adoptovaný dvomi milujúcimi oteckami. Aj keď si ho niekedy doberali kvôli jeho rodinnej situácii, vie, že jeho otcovia ho milujú nadovšetko a nikdy sa nepýtal na ich vzťah. „Prijali ma už ako malé dieťa. Pre mňa to bolo celkom normálne mať dvoch otcov. „

Pre chlapca bolo úplne normálne mať dvoch otcov.

Fotka.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ale je jedna vec, ktorá mu chýba cez všetku starostlivosť a lásku, ktorú mu dávajú. Campbell sa nikdy nestretol s jeho matkou a stále sníva, že sa s ňou jedného dňa uvidí. Tak sa rozhodol, že televízna šou môže byť na to dobrá príležitosť. Vo svojich 14-tich rokoch sa prihlásil teda do šou „Amerika má talent“ a zaspieval dojímavú pieseň pre mamu. Ešte skôr ako začal spievať, vyrozprával im svoj príbeh.

Pred spevom všetkých oboznámil so svojím príbehom.

Piesen.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Jeho noví otcovia nikdy neodcudzovali jeho matku, že ho dala na adopciu a boli radi, že z neho mohli vychovať tak úžasné dieťa. Za celú tú dobu necítil Campbell vo svojom srdci ani jeden negatívny cit voči svojej biologickej matke. Miluje ju napriek všetkému a dúfa, že sa s ňou jedného dňa stretne.

Ak ho teraz uvidela v televízii, určite bola hrdá na svojho syna. Nie preto, že sa odvážil výjsť na javisko. Tiež nie preto, že má skvelý hlas. Ale preto, že z neho vyrástol taký emočný a inteligentný chlapec. Jeho otcovia ho objali po koncerte v slzách. Sú tiež na neho veľmi hrdí. Dali mu lásku, ktorú potrebuje. Vďaka nej Campbell získal mnoho sily a preto je rodina skutočne dôležitá v živote.

Dojímavý príbeh a pieseň 14-ročného chlapca!

https://www.youtube.com/watch?v=16Dz-naIBs4

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 7. septembra 2016Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: