Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Manželský pár si plánoval adoptovať dieťa. Pozrite sa, ako to nakoniec skončilo!

Family.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Adopcia detí nie je jednoduchá záležitosť. Pozrite sa, ako to vyriešil tento manželský pár.

Hayley a Mike Jonesovci vždy vedeli, že jedného dňa si adoptujú dieťa. Oni si predstavovali, že si prinesú domov jedno dieťa, možno syna pochádzajúceho z Afriky. Pár navštívil sirotinec v Sierra Leone. Tam však narazili nie na jedného chlapca, ale dokonca na osem súrodencov, sedem bratov a jednu sestru. Po narodení ich matka umiestnila do sirotinca potom, čo ich otec bol zabitý a nedokázala si poradiť.

Hayley a Mike dlho neváhali a rozhodli sa prijať všetky deti do jedného vo veku od 5 do 16 rokov. Akurát si neboli istí, ako to pôjde. Osem detí bolo nadšených, že ich milujúci pár prijal spolu, ale zlúčia sa ich dve rozdielne kultúry bez problémov do jednej? Nastalo pre všetkých obdobie na prispôsobenie. Deti zažili tak trochu kultúrny šok, ale jediný pohľad na rodinu pri večeri neukazuje nič iné, než jeden milujúci celok.

Hayley a Mike nemali problém prijať osem detí.

Rodicia.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Rodina mala svoj každodenný raňajkový rituál, resp. tradíciu. Jedli 36 vajec, 2 salámy, dve balenia slaniny a 24 sušienok každé ráno. Nenechajte sa zmiasť, Hayley a Mike nie sú bohatí. Rodina nemôže ísť do kina, jedlo v reštaurácii je veľmi výnimočná príležitosť a oni musia šetriť, kde sa dá. Ale jediná vec, ktorú potrebujú a dá ich dohromady, je láska.

Dojímavý príbeh manželov, ktorí si adoptovali 8 detí!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 19. júna 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: