Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dievča sa fotilo so svojou mamou vždy na začiatku a na konci školského roka. Posledná fotografia dojala tisícky ľudí

Girl sharing pictures with mom school graduation nanatat07 5 5b07ef9e74115__700.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

Ak chcete niečo vo vašom živote zachovať, urobíte z toho tradíciu. A niekedy to môže byť aj niečo netypické, čo však pre vás veľmi veľa znamená. 

Dievča, ktoré vystupuje na Twitteri pod menom nanatat07, zverejnilo na svojom profile fotografie, z ktorých hlavne posledná chytila za srdce tisícky ľudí.

Dievca 16.jpg
twitter.com

Tínedžerka sa totiž zvykla fotiť so svojou mamou počas strednej školy vždy na začiatku a na konci školského roka. Fotografie sa veľmi podobajú a urobili si z toho takú rodinnú tradíciu. Tá však už nebude nikdy taká perfektná, ako tomu bolo doteraz.

1. školský rok

Rok1.jpg
twitter.com

Dokazuje to posledná fotografia, ktorú zverejnila dievčina na sociálnej sieti. Na konci školského roka totiž už kvôli zákernej chorobe nemohla mať opäť tú tradičnú fotografiu s mamičkou, pretože ju navždy opustila.

2. školský rok

Rok2.jpg
twitter.com

Táto udalosť ju však nezložila, práve naopak. Jej matka, ktorá bola vždy silná, dodáva silu aj jej. Dokonca sa odvážila urobiť si fotku na cintoríne, kde odpočíva jej mama.

„Včera bol môj posledný deň strednej školy. Už štyri roky som sa fotografovala s mojou mamou v prvý a posledný deň školy. Poslednú fotografiu som už takú nemohla urobiť, ale jej sila ma motivovala, aby som počas tejto doby zostala silná. Všetka moja tvrdá práca je tu pre ňu!“

3. školský rok

Rok3.jpg
twitter.com

Emocionálny príspevok získal na internete viac ako 560-tisíc lajkov a 120-tisíc reakcií za pár dní. „Ďakujem za všetky milé slová a podporu, veľa to pre mňa znamená“, pokračovalo dievča v neskoršom príspevku.

4. školský rok

Rok4.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 28. mája 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: