Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dievčina odhalila tajomstvo svojich akrylových nechtov. Takéto ich má v skutočnosti

Nechyt.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

Britská krásna bloggerka a študentka Amelia Perrin kladie dôraz na svoju krásu, ktorú často prezentuje na sociálnych sieťach. Najčastejšie ukazuje nechty, konkrétne svoje akrylové.

Amelia si už život bez umelých nechtov ani nevie predstaviť. Ale aké sú jej skutočné nechty pod akrylovými? Ak vôbec niečo z nich zostalo? Ako odpoveď na tieto otázky Amelia zaslala fotografie na Twitteri a napísala: „Veľa ľudí sa ma pýta na moje akrylové nechty. Zdieľam s vami teda skutočnú realitu.“ A realita vyzerá dosť zničujúco.

https://twitter.com/amelia_perrin/status/807301427320287232?ref_src=twsrc%5Etfw
twitter.com

Zlomené nechty, kutikuly a zničené lepkavé zvyšky, tak vyzerá zvyšok zo smutných reálnych nechtov. Aj ostatné bloggerky zdieľali svoje fotografie. Najväčšie nebezpečenstvo číha pri neopatrnom a neodbornom odstránení umelých nechtov.

https://twitter.com/lucyefridley/status/187658365604868096/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
twitter.com

Ako prvá pomoc je možné dať si odstrániť umelé nechty a ošetriť tie svoje v profesionálnom salóne a tak si ich udržiavať. Ale aj tak je naša tenká pokožka veľmi citlivá. Amande trvalo 5 dní, kým jej nechty boli znova znesiteľné.

https://twitter.com/Purrdy_Kat/status/419896150230302720/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
twitter.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 18. januára 2017Zdroj www.gutfuerdich.co © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: