Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Do domu nainštalovali kamery a tak zistili, ako ich opravári „okrádajú“. Na to si treba dať pozor!

Klima.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Za opravu spotrebičov, či iné služby v domácnosti, si často krát dobre priplatíme. Ale dávajte si pozor, aby vás takto „neokradli“!

Do domu jednej ženy prišiel televízny štáb aj s profesionálom na opravu klimatizácie. Tí po celom dome nainštalovali kamery a pozorne sledovali každý krok opravára, ktorého si predtým žena objednala. Chceli sa tak presvedčiť o tom, či naozaj robia svoju prácu poctivo a neokrádajú ľudí. Pretože tí často krát nevedia, čo obnáša taká oprava a koľko to môže stáť.

Televízny štáb aj s profesionálom na klimatizácie sledovali každý krok opravára.

Klima2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Žena so štábom si zavolali na opravu dvoch mužov. Porovnávali, aké úkony urobia, či ich urobia správne a hlavne koľko peňazí si za svoju prácu vypýtajú. Konečný výsledok všetkých nemilo prekvapil. Pretože porucha klimatizácie bola len maličkosť, ktorú spôsobil profesionál a ktorá sa dala jednoduchým spôsobom opraviť a nestálo by to viac ako 30 dolárov. Jeden z opravárov vysvetľoval „akože“ nič netušiacej žene, čo všetko musel opraviť a že to bude stáť neuveriteľných 700 dolárov.

Prvý opravár sa silou mocou obhajoval, ako mohol a nepriznal sa, že si vypýtal viac, ako bolo treba.

Klima4.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Potom prišiel druhý opravár, ktorý sa tváril, že niečo robí, ale dokopy toho tiež veľa neopravil. Pretože, ako všetci vieme, nebolo tam toho až tak veľa čo opravovať. Ale na prekvapenie všetkých, tento si vypýtal 200 dolárov. Akonáhle uvidel redaktorku s kamerou rozbehol sa kade ľahšie. Takže si bol plne vedomý toho, čo urobil.

Druhý opravár zdrhol tak rýchlo, ako sa len dalo.

Klima3.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Takže takto si niektorí „opravári“ pekne zarábajú na ľuďoch, ktorí o ich práci veľa nevedia a tak im neostáva nič iné, len im za prácu zaplatiť. A vtedy prichádzame o svoje ťažko zarobené peniaze. Je ťažké sa tomuto vyvarovať, ale treba byť vždy opatrný.

Takto si opravári chceli zarobiť!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 22. júna 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: