Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena zabránila zlodejom ukradnúť jej auto vďaka tomuto odvážnemu kúsku

Auto 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Zlodeji dnes nemajú žiadne zábrany. Keď sa rozhodnú pre nejakú korisť, jednoducho si idú za svojím cieľom. V poslednej dobe je obľúbený trik zlodejov na čerpacej stanici. 

Na tomto mieste totiž vodiči nie vždy predpokladajú, že by zlodeji zašli až tak ďaleko. Veď predsa, dnes už sú všade kamery, no nie? Niektorých odvážlivcov to však neodradí a taká rýchla akcia im môže dobre prilepšiť. Už sa stalo veľa prípadov, kedy nič netušiaci šofér tankoval do svojho auta palivo a zlodej mu z druhej strany vykradol auto.

Zlodeji.jpg
Foto: www.imgur.com

Zlodeji sa vedia naozaj vynájsť. V tomto prípade si posvietili na mladú ženu, ktorú pokladali za ľahkú korisť. No zrejme zostali jej činom naozaj prekvapení a odišli naprázdno. 28-ročná Melissa Smithová sa takmer stala obeťou zlodejov na čerpacej stanici. No keď sa priblížili a chceli jej ukradnúť auto, hneď konala. Sama vyskočila na svoje SUV-čko, do ktorého nasadol jeden zo zlodejov a chcel ho ukradnúť. Žena sa na kapote držala zubami nechtami a bránila svoje auto.

Zlodejig.jpg
www.youtube.com

Zlodej sa ju prudkým brzdením dvakrát pokúsil zhodiť z auta, no nepodarilo sa mu to. Tak to po chvíli vzdal, z auta vystúpil a spolu s druhým zlodejom odišiel na druhom aute preč. Auto so ženou však pokračovalo v ceste. Tá z neho rýchlo zoskočila dolu a auto sa jej podarilo zastaviť. Našťastie sa nikomu nič nestalo. Zlodeji odišli bez koristi, čo určite nečakali.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 27. mája 2017Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: