Dobrá správa pre fanúšikov Harryho Pottera! Daniel Radcliffe neodmieta návrat do role slávneho čarodejníka

Zdieľať
Daniel Radcliffe
FILE - In this file photo taken Tuesday, Aug. 12, 2014, British actor Daniel Radcliffe reacts, as he arrives on the red carpet for the UK premiere of What If, at the Odeon West End in central London. aniel Radcliffe says he finds the concept of celebrity and the level of interest in the trivia of actors’ lives “weird.” While promoting his first romantic comedy _ “What If,” directed by Michael Dowse _the 25-year-old British star was keen to keep the conversation away from his own love life. Radcliffe is rumored to be dating his “Kill your Darlings” co-star Erin Drake. (Photo by Joel Ryan/Invision/AP)

Britský herec by účinkovaniu v ďalšom filme o známom čarodejníkovi nepovedal nie, ak by snímka zobrazovala postavu v zodpovedajúcom veku

Britský herec Daniel Radcliffe do budúcnosti neodmieta možnosť zopakovať si rolu čarodejníka Harryho Pottera. Dvadsaťpäťročný rodák z Fulhamu pre portál Digital Spy uviedol, že by nepovedal nie návratu do tejto úlohy, ak by mala postava v novom filme rovnaký vek, ako on sám.

„Nikdy by som nepovedal nikdy… Ľudia prichádzajú s hypotetickou otázkou, či by som po čase zvážil účinkovanie vo filme, ktorého príbeh by zobrazoval Pottera vo veku, aký budem mať vtedy aj ja. Samozrejme, nikdy by som teraz dopredu nepovedal, že by som to odmietol,“ vyhlásil Radcliffe. Ako však vysvetlil, v súčasnosti by bolo zvláštne opäť hrať mladého čarodejníckeho učňa. „Môžete povedať, že stále vyzerám rovnako, ale úprimne by to pôsobilo silene,“ vysvetlil Radcliffe. „Momentálne sa mi tomu darí odolávať,“ dodal tiež. Radcliffe pritom nedávno odmietol ponuku zopakovať si rolu Harryho Pottera pre zábavný park v americkom Orlande.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom