Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dobrá správa pre fanúšikov Rýchlo a zbesilo! Nakrúcanie siedmeho pokračovia obnovia ešte tento mesiac

Film-Fast_Furious-2955e39fc7de4060b926afe9f49a0500
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
SITA/AP
reklama:
reklama:

„Dlhoočakávané dokončenie Sedmičky sa začína…“ napísal Vin Diesel na sociálnej sieti Facebook.

Produkciu akčnej snímky Rýchlo a zbesilo 7, ktorej nakrúcanie prerušili po novembrovom úmrtí herca Paula Walkera, by mali obnoviť ešte tento mesiac. Zástupcovia Universal Studios už dávnejšie potvrdili, že herecké obsadenie a štáb sa na pľac vrátia 31. marca a nakrúcanie bude pokračovať v apríli, no v utorok oznámil obnovenie nakrúcania prostredníctvom sociálnej siete Facebook aj Vin Diesel.

„Premena na Doma bola vždy zaujímavá… tentoraz však pribudol cieľ navyše, spoločná snaha urobiť tento film najlepší z celej série. P.s. Dlhoočakávané dokončenie Sedmičky sa začína…“ napísal 46-ročný predstaviteľ Dominica Toretta.

vin diesel paul walker

Siedmy film z úspešnej akčnej série Rýchlo a zbesilo by mal do amerických kín doraziť 10. apríla 2015. Podľa zdrojov zo spoločnosti budú zostávajúce zábery filmovať šesť až osem týždňov. Štáb bude opäť nakrúcať v Atlante.

Paul Walker

Scenárista Chris Morgan musel pre Walkerovu náhlu smrť prepísať príbeh snímky, pričom sa vraj snažil použiť scény, ktoré predstaviteľ Briana O’Connera stihol nakrútiť. Podľa spoločnosti Universal stihol Walker urobiť asi polovicu svojej práce. Morgan sa preto snažil vhodne ukončiť pôsobenie jeho postavy vo filme. Zástupcovia spoločnosti Universal by vraj boli radšej, ak by ho nechali odísť do dôchodku, ako by ho mali nechať umrieť aj vo filme.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 13. marca 2014Zdroj SITA, © SITA 2013, SITA/AP
reklama:
reklama:
reklama: