Dobrá správa pre fanúšikov Rýchlo a zbesilo! Nakrúcanie siedmeho pokračovia obnovia ešte tento mesiac

Zdieľať
Film-Fast_Furious-2955e39fc7de4060b926afe9f49a0500
SITA/AP

„Dlhoočakávané dokončenie Sedmičky sa začína…“ napísal Vin Diesel na sociálnej sieti Facebook.

Produkciu akčnej snímky Rýchlo a zbesilo 7, ktorej nakrúcanie prerušili po novembrovom úmrtí herca Paula Walkera, by mali obnoviť ešte tento mesiac. Zástupcovia Universal Studios už dávnejšie potvrdili, že herecké obsadenie a štáb sa na pľac vrátia 31. marca a nakrúcanie bude pokračovať v apríli, no v utorok oznámil obnovenie nakrúcania prostredníctvom sociálnej siete Facebook aj Vin Diesel.

„Premena na Doma bola vždy zaujímavá… tentoraz však pribudol cieľ navyše, spoločná snaha urobiť tento film najlepší z celej série. P.s. Dlhoočakávané dokončenie Sedmičky sa začína…“napísal 46-ročný predstaviteľ Dominica Toretta.

vin diesel paul walker

Siedmy film z úspešnej akčnej série Rýchlo a zbesilo by mal do amerických kín doraziť 10. apríla 2015. Podľa zdrojov zo spoločnosti budú zostávajúce zábery filmovať šesť až osem týždňov. Štáb bude opäť nakrúcať v Atlante.

Paul Walker
File-This March 21, 2013 file photo shows actor Paul Walker wearing a creation from the Colcci summer collection at Sao Paulo Fashion Week in Sao Paulo, Brazil. A publicist for actor Walker says the star of the "Fast & Furious" movie series has died in a car crash north of Los Angeles. He was 40. Ame Van Iden says Walker died Saturday, Nov. 30, 2013. No further details were released. (AP Photo/Andre Penner, File)

Scenárista Chris Morgan musel pre Walkerovu náhlu smrť prepísať príbeh snímky, pričom sa vraj snažil použiť scény, ktoré predstaviteľ Briana O’Connera stihol nakrútiť. Podľa spoločnosti Universal stihol Walker urobiť asi polovicu svojej práce. Morgan sa preto snažil vhodne ukončiť pôsobenie jeho postavy vo filme. Zástupcovia spoločnosti Universal by vraj boli radšej, ak by ho nechali odísť do dôchodku, ako by ho mali nechať umrieť aj vo filme.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom