Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Keď Paul Walker ešte žil, kúpil páriku prsteň za 9-tisíc dolárov. A tu je dôvod

22 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
SITA/AP, www.facebook.com
reklama:
reklama:

V roku 2004 si Kyle Upham a jeho vtedy ešte snúbenica vyberali diamantová prsteň v jednom klenotníctve v Santa Barbare. Okrem nich tam bol ešte jeden zákazník, no keďže sa snúbenci sústredili na prsteň, nevenovali mu pozornosť.

Muž, ktorý bol s Kyleom a Kristen v klenotníctve, im odporučil, aby sa popozerali po drahších kúskoch, no párik mu odvetil, že si také drahé šperky nemôžu dovoliť. Potom sa dvojica s chlapíkom dala do reči a až po chvíli si uvedomili, že sa rozprávajú s hercom Paulom Walkerom.

https://www.facebook.com/kupham1/photos?source_ref=pb_friends_tl
www.facebook.com

Kyle hercovi povedal, že je v armáde a že už onedlho bude musieť ísť po druhý raz do Iraku. Ešte pred svojím odchodom chcel svoju snúbenicu obdarovať snubným prsteňom. Kristen si dodnes spomína, ako sa zmenil výraz na Paulovej tvári, keď sa dozvedel, že Kyle je vojak. V tom čase však tomu párik nevenoval väčšiu pozornosť. Kyle a Kristen z obchodu odišli bez toho, aby si niečo kúpili. Šperky s diamantmi boli pre nich jednoducho pridrahé.

Čoskoro však na nich čakalo prekvapenie. Volali im z obchodu, aby si prišli po prsteň v hodnote 9-tisíc dolárov. Ten im kúpil človek, ktorý si želal zostať v anonymite.

https://www.facebook.com/kupham1/photos?source_ref=pb_friends_tl
www.facebook.com

Pravda o štedrom darcovi vyšla najavo až v roku 2013, keď herec zomrel. Vedúca klenotníctva sa rozhodla, že nemá význam herca ďalej zatajovať.

Podľa jej slov bol herec smutný z toho, že vojak, ktorý riskuje svoj život, si nemôže dovoliť kúpiť svojej snúbenci prsteň, a tak to napravil.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 27. januára 2017Zdroj brightside.me © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: