Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vojak musel na päť týždňov opustiť rodinu. Snúbenica mu preto poslala darček, ktorý ho dojal k slzám.

Vojak.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Musíme uznať, že táto snúbenica dostala naozaj skvelý nápad. Muž ostal z jej prekvapenia veľmi dojatý. 

Bee žije v Albuquerque v Novom Mexiku a často trávi čas bez svojho snúbenca Erika Blanca, ktorý pracuje ako vojak. Obaja už majú tri malé deti. Keď sa Bee dozvie, že Erika najbližších 5 týždňov neuvidia, pripravila pre neho špeciálne prekvapenie. Tento darček mu následne poslala ako balík a keď ho postupne otváral a skúmal, neskutočne ho dojal. Celé to natočil aj na video.

https://www.youtube.com/watch?v=C573nsxt-bQ
www.youtube.com

Erik je asi 200 míľ ďaleko od rodiny a tak mu snúbenica poslala balíček s kvízom. Píše, že je to hra na zásnuby a že to musí vylúštiť. Kvíz je robený na základe hry Scrabble a tu Erik dokáže, ako dobre pozná sám seba a jeho snúbenicu. Na vnútornú stranu krabice mu namaľovala hernú dosku a k nej pribalila potrebné písmenká. Tiež bolo v balíku aj niekoľko listov.

https://www.youtube.com/watch?v=C573nsxt-bQ
www.youtube.com

Ako Erik lúštil záhadny kvíz, nakoniec prišiel na riešenie. Výsledná veta znela: „V októbri budeme mať dieťa“. Najprv tomu nemohol uveriť, no zrazu naňho doľahli emócie a šťastie, že bude opäť otcom. Bol nesmierne dojatý a slzy mal na krajíčku. „Milujem ťa“, povedal na kameru.

Ako plánovali, tak sa aj Erik a Bee vzali 2. apríla 2016. A skutočne podľa termínu sa im 4. októbra narodila dcérka Edith Nyah Blanco. Teraz je 6-členná rodina úplne spokojná. V každom prípade, Bee vymyslela nádhernú hádanku a zároveň prekvapenie pre jej manžela, na ktoré nikdy nezabudne. Keď raz budú hovoriť malej Nyah, ako sa jej otec o nej dozvedel, bude určite nadšená.

Krásne prekvapenie, ktoré muža neskutočne dojalo!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 19. októbra 2016Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: