Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Keď manželia uvideli ultrazvuk bábätka, neverili vlastným očiam. Pozdravilo ich ako vojak.

Salut.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Manželia išli spolu na sono a uvideli niečo, čo ich úplne dojalo. Vidíte to tam aj vy? 

Robert Charles Cooper Jr. slúžil štyri roky u mariňákov. Námorník z Gruzínska mal misiu v Iraku a v Afganistane, no teraz sa teší, ako sa stane otcom.

Jeho priateľka Meghan Merriott je tehotná, v treťom mesiaci. Išli spolu jedného dňa na ultrazvuk a keď tam uvideli svoje zatiaľ nenarodené dieťa, nemohli uveriť vlastným očiam.

Spolu sa veľmi tešili na bábätko.

Zena 6.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

„Pozreli sme sa naňho a veľmi nás dojalo,“ povedala Merriott. Zdalo sa, ako by sa ten maličký plod zdravil vojenským štýlom. Zdvihol ruku hore a následne dole, presne ako počas pozdravu. Celá rodina sa začala smiať a po chvíli neveriacky krútiť hlavou.

Plod v maternici sa pozdravil ako vojak.

Salut1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ultrazvuk ukázal už rôzne bábätká, ktoré sa na niečo podobali, ale ešte nikdy sme nevideli nič také, ako je toto. Cooperov dedko tiež slúžil vo Vietname a keď neskôr videl malý plod v maternici, vyrozprával vojenskú históriu rodiny.

„Bol celkom nadšený, vzhľadom k jeho vojenskej minulosti. Bolo to práve v deň narodenín dedka, takže to bol dojemný okamih, „povedala Merriott. Pár ešte nepozná pohlavie dieťaťa, ale bude to určite dieťa odvahy. Rodina plánuje zavesiť ultrazvuk na poctu tých, ktorí slúžili v armáde.

Toto uvideli manželia na ultrazvuku!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 20. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: