Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dojímavé! Pozri sa, ako tento chalan požiadal o ruku svoju ťažko chorú priateľku!

Horizon33_2015-6-10_15-58-42
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

24-ročný Lucas D´Onofrio požiadal o ruku svoju priateľku, 21-ročnú Tamaru, skutočne dojímavým spôsobom. Rozhodol sa pre tento krok práve po tom, čo Tamara absolvovala poslednú chemoterapeutickú liečbu…

Tamare bola diagnostikovaná rakovina krvi a musela absolvovať šesť nepríjemných 96-hodín trvajúcich infúzií. Keď ju jej priateľ Lucas videl, ako si tým všetkým prechádza, uvedomil si, že si ju chce vziať za manželku. Rozhodol sa preto, že ju požiada o ruku.

http://www.buzzfeed.com/micahttp://www.buzzfeed.com/micaela/watch-a-brilliant-makeup-artist-transform-herself-into-five#.ag8B9AQpZela/watch-a-brilliant-makeup-artist-transform-herself-into-five#.ag8B9AQpZ
www.youtube.comFoto: www.buzzfeed.com

Nakúpil sto ruží, sto sviečok, dal dokopy 60 fotiek svojej vyvolenej a 60 balónov. S pomocou zdravotných sestier vyzdobil jej nemocničnú izbu a v priebehu 20 minút premenil nevľúdne nemocničné prostredie na romantické miesto.

https://www.youtube.com/watch?v=XP-0a0o7Mqk
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Potom už nezostávalo nič iné, ako si počkať na Tamaru a spýtať sa jej, či bude jeho ženou. Veríme, že to všetko dobre dopadne :-)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 10. júna 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: