Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dokument o Rytmusovi videlo už viac ako 100-tisíc ľudí! Si medzi nimi aj ty?

FILM: Prieméra filmu RYTMUS sídliskový sen
SITA
reklama:
reklama:

Do kín v Českej republike prilákala snímka režiséra Mira Drobného približne 30-tisíc divákov

Dokumentárny film Rytmus – Sídliskový sen (2015), ktorý sa do kinodistribúcie dostal vo štvrtok 20. augusta, si v slovenských a českých kinách pozrelo už viac ako 100-tisíc ľudí. Do kín v Českej republike prilákala snímka režiséra Mira Drobného približne 30-tisíc divákov. „Ďakujeme všetkým, čo sa na filme podieľali, celému štábu, PR a marketingovému tímu, distribučnej spoločnosti Itafilm, ale v prvom rade Patrikovi a jeho rodine. Veľká vďaka patrí všetkým jeho fanúšikom, ktorí opäť nesklamali a podporili ho tým, že si prišli do kina pozrieť tento film, a to aj za hranicami Slovenska,“ vyjadril sa Drobný.

Dokument vznikal dlhých osem rokov. Ponúka exkluzívne zábery z rodinných archívov, súkromné videá a fotografie podložené osobnými výpoveďami ľudí z Rytmusovho najbližšieho okolia. Vo filme sa okrem rapperovej rodiny objavili aj Michal „Ego“ Straka a Anys z Kontrafaktu a na kameru prehovorili Rytmusove priateľky či učiteľky. V závere snímky sa mu prihovoril dokonca i jeho biologický otec. „Vďaka tomuto dokumentu sa mi vyčistili vzťahy s blízkymi a prišlo akoby také odpustenie. To je pre mňa prvoradé,“ povedal Rytmus počas slávnostnej premiéry, ktorá sa konala v bratislavskom Auparku. „Je v ňom zmapovaná dôležitá etapa môjho života, ktorú som opisoval v niekoľkých skladbách. To, čo teraz môžu ľudia vidieť, je ale viac, lebo je to obsiahlejší materiál a je tam aj vizuál, takže si pospájajú všetky súvislosti,“ vysvetlil. „Ďakujem zároveň všetkým fanúšikom, robil som to pre nich. Keby nebolo ich, tak by som sa do takýchto projektov nepúšťal. Takže veľká poklona, som im zaviazaný a sľubujem, že ešte budú ďalšie veľké projekty, ďalšie veľké albumy,“ uzavrel.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 8. septembra 2015Zdroj SITA, © SITA 2015
reklama:
reklama:
reklama: