Dúhové tričko s vlastnou potlačou či mikiny? Vytvor si kúsky plné lásky!

Zdieľať
1.jpg

V Puppynatore sme pre teba pripravili špeciálne kúsky – dúhové mikiny a tričká s dúhou či LGBTI nápismi. Samozrejme, tak ako pri všetkých našich kategóriach, aj tu ti ponúkame možnosť vytvoriť si vlastné gay tričko s vlastnou potlačou a rovno ti dávame aj niekoľko tipov. Na začiatok si však prejdime, aké možnosti máš pri tvorbe LGBTI dizajnov na tričká a mikiny.

  1. LGBTI tričko s vlastnou potlačou, dizajnom – nápisom a/alebo fotkou. V tomto prípade máš pri tvorbe motívu na tričko s vlastnou potlačou najväčšiu slobodu. Vyberieš si tričko alebo mikinu a následne si ho v online Kreátore upravíš úplne podľa seba. Môžeš napríklad nahrať fotografiu seba a partnera alebo si pripraviť dúhový nápis. Vyskúšať môžeš aj kombináciu fotky a textu a potlač z oboch strán a rukávov.
  2. Predvolené dizajny na tričko s tematikou LGBTI a láska. V online Kreátore máme hneď niekoľko kategórií, a v tomto prípade ťa bude asi najviac zaujímať tá, ktorú sme pomenovali ‚Láska‘. Krásne motívy na tričká a mikiny pre páry rovnakého pohlavia si vieš naviac dotvoriť podľa seba – môžeš, povedzme, zmeniť farby, v niektorých prípadoch aj text či veľkosť motívu.

Dúhové tričká, LGBTI mikiny a motívy ľudských práv

2.jpg
Foto: puppynator

Dúhové tričká s témou rovnocennosti

Láska je tu pre každého a presne to hovoria aj naše tričká nielen pre gayov a lesby. Poteš sa tričkom s dúhovým nápisom Equality is beautiful! (Ak si skôr minimalistka/ka, tak ti postačí aj čierne tričko s nápisom Equality.)

Pride tričká a mikiny na dúhový pochod

Hrdosť. To je to, čo spája všetkých ľudí s otvorenou mysľou a srdcom, a presne o tom sú aj naše mikiny – napríklad gay pride mikina s anglickým nápisom základných hodnôt tolerancie. Na dúhový pochod sa zíde aj takéto tričko Proud to be Me. A, samozrejme, klasika – mikina PRIDE s farebnými srdiečkami, must-have kúsok každej lesby.

Vtipné darčeky a LGBTI predmety

Hvorí sa, že nadhľad najviac ukážeš tak, keď si dokážeš spraviť srandu zo narážok, ktoré na teba majú druhí. K tomu ti pomôžu aj naše dúhové produkty. Čo tak vytvoriť gay tričko s dúhovým nápisom I’m a Gaymer?

Dúhové tričká Láska (aj pre páry)

Láska má veľa podôb, a tieto tričká a mikiny to vyjadrujú najlepšie. Tričko Choose Love s dúhovými písmenami je najlepšou odpoveďou pre hejterov. A ak chceš obdarovať svojho gay kamoša alebo rovno partnerku či partnera, mikina BeYOUtiful je náš top tip! Skús aj dúhové tričko Love is Love s LGBTI motívom srdca – pre všetkých!

Dúhové fototričko

Obľúbenou možnosťou je aj potlač tričiek s vlastnou fotkou, a pritom nemusí ísť len o fotku páru či fotku tvojho gay partnera. Akákoľvek obľúbená fotka, ktorú si vieš predstaviť na dúhovom tričku, sa dá navyše vkusne dotvoriť zaujímavým nápisom, pričom si môžeš vybrať z viacerých fontov a farieb.

3.jpg
Foto: puppynator

Mikina s dúhovým nápisom

Dúhová mikina s vlastnou potlačou je štýlový LGBTI doplnok – najmä vtedy, keď si ju zvolíš vo svojej obľúbenej farbe a doplníš na ňu dúhový nápis s témou Gay alebo Pride. Nápis môže byť spredu, zozadu, ale aj na oboch stranách. Tým najobľúbenejším gay nápisom býva Gay, Love, Pride.

Informačný servis

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom