Emma Watson si zahrá v rozprávke! Pozri, v akej!

Zdieľať
Emma Watson
SITA/AP

Film bude režírovať Bill Condon, scenár má na starosti Stephen Chbosky.

Britská herečka Emma Watson, ktorú máme všetci zafixovanú ako Hermionu z Harryho Pottera, si zahrá v novom spracovaní rozprávky Kráska a zviera. Dvadsaťštyriročná rodáčka z Paríža sa tým pochválila svojom Facebooku.

Horizon33_2015-1-27_15-41-9

„Konečne vám môžem prezradiť, že v novej hranej disneyovke Kráska a zviera stvárnim Belle! Vyrastala som na tom, pripadá mi preto takmer neskutočné, že budem tancovať na pieseň Be Our Guest a že budem spievať skladbu Something There. Moje šesťročné ja skáče od radosti. Práve nastal ten správny čas na hodiny spevu. Neviem sa dočkať, keď to uvidíte,“ napísala.

Emma Watson
FILE - In this March 31, 2014 file photo, actress Emma Watson arrives for the UK Premiere of Noah in London. Watson will play Belle in Disney’s live-action remake of “Beauty of the Beast.” The Walt Disney Co. announced the casting of the “Harry Potter” star Monday, Jan. 26, 2015, setting the prettier half of the romance at the center of the fairy tale. Disney said production will begin later this year. (Photo by Jonathan Short/Invision/AP, File)

A my sa už teraz tešíme na túto rozprávku :-)

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom