Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Erika Judínyová šokuje: O rok oslávi 50-ku a teraz…Je tehotná!

Erika Judínyová
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Erika Judínyová Foto: TV Markíza
reklama:
reklama:

Tak toto zrejme nikto nečakal. Obľúbená moderátorka Markízy Erika Judínyová (49), ktorá dlhé roky sprevádza divákov slovenskou smotánkou v rovnomennej relácii bude mamou. Informáciu ako prvý priniesol portál jej domovskej televízie markiza.sk, ktorému túto radostnú správu potvrdila samotná Erika. 

Otcom prvého bábätka Judínyovej je jej manžel Štefan Skrúcaný, s ktorým tento rok oslávi piate výročie svadby. Správa o prvom tehotenstve je o to prekvapujúcejšia, že sa dvojica o spoločného potomka snažila niekoľko rokov. Teraz sa zdá všetko v najlepšom poriadku a napriek pokročilejšiemu veku má byť moderátorka v šiestom mesiaci tehotenstva. „Áno, budem mamou. Sme s manželom nesmierne šťastní a už sa na bábätko veľmi tešíme,“ povedala pre spomínaný portál moderátorka.

Judínyová je navyše v slovenskom šoubiznise zrejme najstaršou prvorodičkou a podľa odborníka je takmer zázrak, že sa jej tesne pred oslavou päťdesiatky podarilo otehotnieť. „Plodnosť ženy je na rozdiel od muža dosť ostro vekovo ohraničená. Všetky vajíčka, ktoré má žena na reprodukciu k dispozícii, sú už prítomné vo vaječníkoch pri narodení. Žiadne nové vajíčko nevznikne, iba sa spotrebovávajú, starnú. Šanca na otehotnenie začína klesať okolo 35. roku života a po 40. roku je už pravdepodobnosť úspechu výrazne znížená. Vo vašom prípade síce možnosť počatia existuje, no je skutočne veľmi malá. Reálnu šancu prináša využitie darovaných vajíčok,“ povedal vedúci lekár centra asistovanej reprodukcie Gest Ján Šulc na otázku, či má žena šancu otehotnieť, ak má 45 rokov. Erike a jej manželovi sa to podarilo a nielen jej okolie, ale aj fanúšikovia sa z ich šťastia a radosti tešia.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 10. februára 2020
reklama:
reklama:
reklama: