Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Evelyn – 5 dôvodov, prečo neznášam leto. Súhlasil by si s niektorými?

6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Blíži sa leto a všetci sa na neho neskutočne tešia. Všetci okrem Evelyn. Tá vydala video, v ktorom vysvetlila, prečo toto ročné obdobie nenávidí.

Ľudia spravili z leta gýč

Týmto gýčom myslí Evelyn nápisy v piesku. Niekto je na dovolenke, pričom ostatní sa potia v robote a k tomu im ešte na sociálnych sieťach vyskočia fotografie z pláže s nápismi v piesku ako“Kalábria 2016″ alebo „Od Janky ♥“.

www.recenzie-hotelov.sk

Evelyn sa pýta: „Koho to ale zaujíma?“ Ak má dovolenkár potrebu komunikovať, tak nech napíše na WhatsApp, na Skype, na mail alebo smsku. Nápisy v piesku pre Evelyn znamenajú jediné – UNFRIEND.

Otravní predavači – Korálky z Ugandy, šatky z Pakistanu a fejkové veci

„Ležíš na pláži a cítiš tieň. Už asi ôsmy tieň za posledných 5 sekúnd.“ Niekto ti chce predať korálky z Ugandy, fejkové Ray-Bany, fejkové Nike a podobne. „Nie, nechcem nič fejkové a bodka! Nikto nechce.“ vraví Evelyn.

O fejkovú neónovú kabelku Louis Gabbana s logom Chanelu nikto neprejaví záujem.

Beach traders 768x576.jpg
www.theleader.info

Všetci okrem mňa sú opálení

Evelyn príde na dovolenku v júni a všetci sú tam zrazu opálení. Je to hrozný pocit, keď je každý, aj ten švédski pár, je opálený viac ako ty.

„To všetci chodia do solárka?!“ Evelyn je potom nútená natrieť sa „desiatkou“, aby ju rýchlejšie opálilo, no pritom sa akurát tak spečie.

www.bustle.com

Trojuholníkové plavky

Evelyn vraví, že ak niekto nemá silikóny alebo prsia vo veľkosti päste, tak sú trojuholníkové plavky, ktoré sa zapínajú okolo krku, pre neho nenositeľné.

Druhou alternatívou zostávajú už len plavky na štýl rakúskej babky – s volánikmi a sukničkou. „Ďakujem za tento fantastický kompromis.“

www.instagram.com

Pravý uhol

Ak si na pláži a si po pôrode, v objemovke alebo máš jednoducho len pneumatiku, tak pravý uhol je tvoj najväčší nepriateľ. „Na pláži sú len dve polohy, ktoré sú akceptovateľné pre vorvane.“ vysvetľuje Evelyn. Buď ležíš kolmo bez pohnutia sa alebo ideš do vody do hĺbky, ktorá ti svedčí. Takže po krk.

Evevoda.jpg
www.instagram.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 1. mája 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: