Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Evelyn a jej prvý (pokus o) vlog v Kolumbii

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Evelyn sa s dvoma kamarátmi na vlastnú päsť vydala na výlet do národného parku Kolumbie. Neužíva si tam ale žiadny luxus. Rozhodla sa bývať v stane.

Kolumbijský park majú na starosť jeho pôvodný obyvatelia, Indiáni. Všetko čo nariadia, sa musí dodržiavať. Evelyn ich videla a povedala, že vyzerajú tak, ako by si Indiána každý predstavil. Vyzerajú rovnako ako na fotkách a obrázkoch. Nepripadali jej moc priateľskí.

Zbalila sa naľahko – nezobrala si pyžamo, spacák ani nafukovací matrac. Aj keď spala na tvrdej zemi, tak mala aspoň pleťové tonikum, nočnú masku s kaviárom a elektrickú zubnú kefku.

Evelyn sa strašne tešila na pravú kolumbijskú kávu, no dostala akurát tak jednu prekvapkávanú do plastového pohára: „Taká silná, asi ako keď ti 5-ročné dieťa urobí kávu z hliny.“

www.youtube.com

Ako opísala, tak sprchy boli také, že v nich stopovali tri minúty, počas ktorých si sa mohol buď osprchovať alebo dostať infarkt z ľadovej vody.

Počas prechádzok pod palmami si Evelyn dávala pozor, aby jej na hlavu nepadol kokosový orech. Nazvala to paranoiou a „kokosfóbiou“.

Viezla sa na oslovi a lanovkou išla nad mestom Medelín. V centre tohto mesta to riadne žije, je tam mnoho ľudí a hlavne vtieravých predajcov.

www.youtube.com

Evelyn sa bála, že keď vytiahne mobil, aby natočila vlog, tak jej ho ukradnú. Jej kamarát Dodo, ktorý žije v Kolumbii, ju varoval, že sa tu často kradne. „Týpek vytiahne nôž a chce od teba všetky tvoje pesos,“ opísala Evelyn situácie, ktoré sa skutočne stávajú.

Evelyn najprv čakala, že v Kolumbii bude nejaký ten „európsky štandard“, ako čistota a nejaký slušný, pekný vzhľad miest. No zmýlila sa. Uznala predsa, že sa nachádza v Južnej Amerike a moc toho čakať nemala.

Neustála kolumbijská ľudová hudba sa postupne pre ňu stala otravným mučiacim nástroj. No krajina a jej príroda je krásna.

www.youtube.com

Všetkým vegetariánom a vegánom Evelyn odkazuje, že tu nemajú žiadnu šancu. Ako vegetariánske jedlo Evelyn ponúkli koláč s kuracím mäsom. Kuracinku totiž u nich nepovažujú za mäso. Evelyn v blogu vyrozprávala tento zážitok a dodala, že kuratá u nich musia rásť asi na stromoch.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 20. februára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: