Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

DenisTV zobral svoju babičku do Disneylandu! Ich spoločný výlet si nesmierne užili

5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Disneyland nie je len pre tých najmenších. Krásne spomienky si v ňom tvoria všetci členovia rodiny – od tých najmladších až po najstarších. DenisTV prekvapil svoju babičku výletom do Paríža. Samozrejme, nesmela chýbať ani návšteva slávneho zábavného parku Disneyland.

Denis odporúča navštíviť toto hlavné mesto v nedeľu – vtedy je tam málo ľudí. Vyšlo im aj pekné slnečné počasie. Aj keď počet návštevníkov Disneylandu nebol taký vysoký ako zvyčajne, v radách na atrakcie Denis s babkou čakali viac ako pol hodinu. No aj tak to stálo za to, ako Denis povedal: „Nemyslel som si, že to bude taká sranda, ale pripadal som si ako 5-ročné dieťa na malom kolotoči.“

Webp.net resizeimage 8 1.jpg
www.youtube.com

Vynechať nemohli ani obrovský obchod so suvenírmi. Obsahoval všetko, čo by si milovník Disney rozprávok mohol priať, od sladkostí až po hrnčeky s Disney motívmi. Potom znova navštívili množstvo atrakcií, na ktorých si išli vykričať hlasivky.

www.youtube.com
www.youtube.com

Babička za výlet Denisovi zlato poďakovala a popriala všetkým, aby aj oni niečo podobné zažili.

www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 29. januára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: