Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Youtuber Denis Kubík sa dal na hudobnú dráhu

Maxresdefault 2.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Kanál Denis TV kde je hlavnou tvárou Denis Kubík rozbieha novú etapu svojho života.

No ani nie tak celý kanál ale skôr jeho autor. Denis sa totiž začína venovať o niečo viac hudbe. Ako sám prezrádza, v poslednej dobe sa ako youtuber snažil pôsobiť moc dokonale a to mu už viac nebolo komfortné.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt všechno jednou končí denis tv

Preto sa svoju druhú stránku osobnosti Denis snaží fanúšikom odprezentovať cez hudbu a konkrétne cez rap. Na svojom novom kanály a pod pseudonymom EARTH začína vydávať svoje vlastné tracky.

Za prvý mesiac  sme už mohli zhlianuť dva videoklipy k songom E.T. a Zlatokop. A podľa zhliadnutí a reakcií sa veru Denisovi nevedia vôbec zle. Niečo v sebe určite má, o čom svedčí aj postavenie oboch klipov v trendoch.

Čo ale s kanálom Denis TV s viac ako 635-tisíc odberateľmi? Ten plánuje autor nechať schátrať. Chce ho hlavne využiť na odreagovanie a viac uvolnené videá, kde už nebude musieť nosiť tú neohrozenú pohodovú masku.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 17. júla 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: