Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Divoká prestrelka v Gogovej kancelárii

Maxresdefault 3.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Kanceláriu Goga zachvátila divoká prestrelka. Náboje lietali po celom priestore, jeden tím sa snažil dobiť pozície toho druhého a celé je to na kamere.

Zaznam na celu obrazovku 26. 11. 2018 191226.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Nemyslíme tým ale žiadne správy o niečom nebezpečnom, čo postretlo slovenského youtubera ale o jeho videu, kde v zaujímavom formáte predviedol divákom Nerf Wars. Oba tímy, ktoré proti sebe stáli mali 4 členov. Na jednej strane tím Goga, ktorí bránili postavenie na hornom poschodí pred útočiacimi chalanmi z Virtual Medicine. Systém boja je známy ako Capture the flag. Teda zajať vlajku.

Zaznam na celu obrazovku 26. 11. 2018 191244.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Obrancovia mali po sedem životov a útočníci, keďže Gogo predpokladal, že to budú mať ťažšie, mali až pätnásť. Každý hráč mal okrem toho právo ohlásiť time out a pozbierať tak šípky, teda muníciu potrebnú do Nerf zbraní. Toto právo ale žiaden z účastníkov nevyužil, keďže sa všetci snažili čo najlepšie bojovať.

Zaznam na celu obrazovku 26. 11. 2018 191419.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Vrátime sa ešte k počtu životov útočníkov. Gogo im doprial až 15, pretože predpokladal, že ako dobre postavení obrancovia vlajky, pomerne ľahko získajú zabitia svojich protivníkov. Realita však bola taká, že dokopy zo 60 životov, ktorými disponovala útočiaca strana, stratili len 21.

A ako bitka dopadla? To už sa dozviete v samotnom videu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 26. novembra 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme , , ,
reklama:
reklama:
reklama: