Stejk ukázal ako vyzerá jeho nový byt!

Zdieľať
Maxresdefault 5.jpg

Český youtuber Jakub Vzteklý (Stejk) sa vôbec nemá zle a aj vďaka Youtube si mohol dovoliť presťahovať sa do nového a väčšieho bytu. Približne 120 metrov štvorcových.

V novom videu Stejk predstavil svoj nový príbytok a aj keď byt nie je ešte zariadený, skutočne sa je na čo pozerať. Pre Stejka je to prvé vlastné bývanie, ktoré si zariaďuje aj so svojou priateľkou Marťou. Totiž v predchádzajúcom príbytku boli obaja len nájomníci.

Zaznam na celu obrazovku 24. 10. 2018 114202.bmp_.jpg

A čo všetko tam Stejk má, respektíve bude mať? No Jakub špekuluje o herni, ktorá zaplní jednu prázdnu izbu. S rozkladacím gaučom, stolným futbalom alebo beer pongom. Ako správny youtuber si neodpustí ani pracovňu a to aj napriek tomu, že už má kanceláriu.

Zaznam na celu obrazovku 24. 10. 2018 113757.bmp_.jpg

Najsúkromnejšia izba bude pochopiteľne spálňa, kde Stejk načrtol približné rozloženie nábytku a zase najväčšou zaujímavosťou je toaleta. Kde okrem klasického WC majú k dispozícii aj pisoár. Skvelá výhoda tohto bytu je obrovská predĺžená terasa, ktorá vedie popri všetkých miestnostiach. Má 20 metrov a zmestí sa tam viac ako len jedno posedenie. Taktiež určite tu bude aj nejaká tá párty. Pridáte sa?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom