Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako vyzerá štúdio za štvrť milióna českých korún?

Maxresdefault 2.jpg
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Český youtuber Stejk už dlhšiu dobu potvrdzuje svoje vysoké postavenie na česko-slovenskej Youtube scéne. Vďaka tomu, že sa mu stále viac a viac darí, si mohol dovoliť aj takéto vlastné štúdio.

Nedávno si kúpil byt a teraz dokončil vlastné štúdio. Stejkovi sa očividne darí a podľa týchto hmotných miľníkov sa môže zdať, že z Youtube poriadne zarába. No ešte predtým ako si ukážeme jeho štúdio treba pripomenúť, že tie investície nepochádzajú len z Youtube money ale ako bežný človek si Stejk bral hypotéku, či financoval oba projekty z iných zdrojov a niektoré veci dostal zadarmo.

Zaznam na celu obrazovku 21. 11. 2018 135222.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Začíname teda u dverí a prvá vec, ktorá nesmie v žiadnom štúdiu chýbať je akustická pena. Pokračujeme po pravici kamerama a dostávame sa k prvej poličke, kde si Stejk vystavil viacero predmetov, ktorým dáva určitú dôležitosť a páčia sa mu. Nájdeme tu Českú knihu rekordov, postavičky alebo hrnčeky reprezentujúce spolupráce.

Zaznam na celu obrazovku 21. 11. 2018 135253.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com
Zaznam na celu obrazovku 21. 11. 2018 135426.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Následne prechádzame k hlavnej stene štúdia, ktorú zdobí na mieru robená tapeta s motívom tehlového obloženia. Pred ňou stojí pohovka s podsvietením a menší pomocný stolík. Ešte v rohu sa objaví lampa, ktorá taktiež ako aj podsvietenie pohovky dokáže meniť svetlo.

Zaznam na celu obrazovku 21. 11. 2018 135512.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Predkrmom pred najdôležitejšou časťou štúdia je ďalšia polička plná postavičiek z mystery boxov a malá užitočná chladnička. No a teraz sa dostávame k spomínanému srdcu štúdia. To je stolový počítač v hodnote väčšej ako sto tisíc Kč od firmy CZC a 34 palcový monitor. K tomu je ešte aj podsvietená klávesnica.

Zaznam na celu obrazovku 21. 11. 2018 135601.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Záver tohto studio tour obsahuje poslednú poličku, kde si Stejk odkladá drona, či iné veci s ktorými pracuje. No a poslednou časťou je stena, ktorá je celá pokrytá akustickou penou.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 21. novembra 2018Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: