Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Stejk je tu s ďalším dielom Perly zo sveta! Čo zaujímavé prezradí tentokrát?

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Zaujímavosti, ktoré sú vlastne k absolútne ničomu – takto nejako opísal Stejk jeho neobvyklú a vtipnú sériu Perly zo sveta.

  • Hviezda na Hollywoodskom chodníku nie je zadarmo – človek ju zadarmo nedostáva za jeho úspechy alebo z úcty, ale môže či musí si ju kúpiť. Samotná hviezda stojí približne 30-tisíc eur a k tomu je ešte potrebné prispieť tak 19-tisíc eur na slávnostný ceremoniál.
  • Klinománia – ak sa niekomu nechce vstávať z postele, tak to nemusí  byť lenivosťou. Klinománia je chorobná túžba byť celý deň v posteli a nič iné nerobiť.
  • Najdrahší film pre dospelých – film Caligula je erotická historická dráma, ktorej výroba stála 17 a pol milíona dolárov. Ide o príbeh rímskeho vládcu s prezývkou Caligula a jeho zaujímavom živote.
Kaligula.jpg
film Caligula (1979) www.youtube.com
  • Sprite je liek na opicu – na nepríjemné stavy po opitosti dokáže pomôcť Sprite, pretože odbúrava acetaldehyd, ktorý je zodpovedný za nepríjemné dôsledky pitia alkoholu.
  • Ananás bol v 18. storočí znakom bohatstva – V tomto storočí bol ananás taký vzácny, že symbolizoval bohatstvo. Bohatí ľudia si ho medzi sebou požičiavali a chodili a pýšili sa s ním na oslavách.
  • Medúzy sa na slnku vyparia – Keďže väčšina tela medúzy sa skladá z vody, tak sa na slnku v suchu dokážu vypariť.

Ak ťa tieto fakty zaujali a chceš sa dozvedieť aj ďalšie, tak klikni na Stejkove video:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 29. augusta 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: