Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Gogo nám predstaví 3 najepickejšie výhľady v Tokiu

Maxresdefault 2.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Populárny slovenský Youtuber Daniel Štrach alias Gogo sa v najnovšom vlogu rozhodol ukázať krásy japonského mesta Tokio.

Gogo nás v japonskom vlogu číslo dva prevedie až cez tri mrakodrapy z ktorých výhľady sú skutočne úžasné. Sprevádzať nás ale bude v angličtine, k čomu pochopiteľne nezabudol pridať aj slovenské titulky. Poďme teda k prvému výhľadu.

#1 – Tokio Tower
Prvá zastávka sa odohrávala na Tokio Tower, jednej z typických symbolov japonského hlavného mesta. Čo tu okrem neskutočného výhľadu Goga zaujalo? Zrkadlá. Na vyhliadkovej časti ich našiel veľké množstvo, čo znemená len jedno. Tu je Gogo, tam je Gogo, všade je Gogo!

Zaznam na celu obrazovku 11. 10. 2018 173804.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

#2 – Sky Tree
Druhá zastávka vám dostane ešte vyššie. Sky Tree okrem výhľadu ponúkla atmosféru, ktorú Gogo využil na pár motivačných prejavov a odporúčaní. A má skutočne pravdu. Cestovanie je skutočne výhodná investícia. Vstup do Sky Tree bol rozdelený na domácich a zahraničných turistov, čo celú situáciu Gogovej skupine značne uľahčilo. Krásny výhľad, ktorý ponúkla táto vyhliadka zahŕňal aj možnosť vidieť horu Fuji. Šťastíčko doprialo výbornú viditeľnosť.

Zaznam na celu obrazovku 11. 10. 2018 173829.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

#3 Tokyo City View
Posledný magický výhľad prišiel počas nočného pobytu na treťom mrakodrape. Ten ponúkol vysvietenú Tokio Tower a opäť celé mesto na dlani. Zároveň to bola aj čerešnička na záver vlogu číslo dva.

Zaznam na celu obrazovku 11. 10. 2018 173855.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Odporúčame ale prezrieť si celé video, pretože okrem výhľadov uvidíte aj japonskú kuchyňu, ktorú nemohli cestovatelia vynechať.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 11. októbra 2018Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: