Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako dostal Gogo takmer tucet krásnych žien do Sajfovej postele?

Zaznam na celu obrazovku 16. 11. 2018 133416.bmp_.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Slovenský youtuber Gogo v nedávnom videu urobil niečo, čo by chcel zažiť zrejme každý jeden muž. 

Pri príležitosti vyhlásenia Miss Universe 2018 vrámci „pranku“ dostal všetky súťažiace do postele Sajfu. Ten bol po celodennej moderovačke značne unavený a tak si želal len poslednú vec a to dobre sa vyspať.

Zaznam na celu obrazovku 16. 11. 2018 133348.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

To už ale pripravený Gogo postupne organizoval plán, ktorý ho spať rozhodne nenechá. Všetky potrebné informácie dostali dievčatá až pred dverami Sajfovej izby. „Neželaní návštevníci“ mali pripravené konfety, veľký reprák, vankúše a chuť na poriadnu pyžamovú párty.

Zaznam na celu obrazovku 16. 11. 2018 133403.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Vďaka karte, ktorú Gogo mal sa všetci do izby dostali a na pár sekúnd spustili hotové šialenstvo. No povedzme si otvorene, ležať v posteli, na ktorej skáče takmer tucet krásnych žien nemusí byť úplne šialenstvo ale skôr malý splnený sen.

Zaznam na celu obrazovku 16. 11. 2018 133434.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Celé video ale zrejme plnilo aj informačný charakter a takpovediac upútavku, pretože obaja páni moderovali piatkový večer Miss Universe. Za originalitu určite dávame palec hore.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 19. novembra 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o