Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo robí Sajfa na Srí Lanke?

Zaznam na celu obrazovku 4. 4. 2018 233849.bmp_.jpg
8
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Tí z vás, ktorí sledujú Sajfove vlogy vedia, že život nášho moderátora nie je vôbec nudný. Tentokrát sa Sajfa pobral na Srí Lanku a aj z tohto miesta vydáva ďalšie zaujímavé cestovné videá.

Samozrejme aj tu mu robí spoločnosť jeho manželka Veronika a spolu odhaľujú aj dôvod svojej cesty sem. Ayurvéda. Alebo indická očistná kúra či medicína je spôsob liečenia a celkového prečistenia organizmu.

Zaznam na celu obrazovku 4. 4. 2018 230527.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Zatiaľ v dvoch zverejnených videách sme mohli vidieť room tour ubytovanie dvojice a aj nádherné zábery okolia celého rezortu. Neboli sme ani ukrátení o pohľad z dronu, čo zvýšilo zážitok z prvého videa. Room tour je z tretieho dňa ich pobytu a práve počas štvrtého dňa sa začína aj Ayurvéda, teda spomínaná očista organizmu.

Zaznam na celu obrazovku 4. 4. 2018 232551.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Druhý vlog zo Srí Lanky už ukazuje aj časť z toho ako celá očista prebieha. Na Sajfu čakal ráno pohľadný drink, ktorý má zabezpečiť celé prečistenie jeho organizmu. Po jeho vypití, ako sám prezrádza, trávi na toalete o niečo viac času ako bežne. To je však normálne pri tomto procese a Sajfove vtipné hlášky odľahčujú celé video. Iný názor na to má ale Veronika, ktorá už tak veselo nevyzerala.

Zaznam na celu obrazovku 4. 4. 2018 231436.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Súčasťou Ayurvédy je pochopiteľne aj stravovanie a jediné, čo dvojica môže jesť je ryžová polievka, ktorá svojou chuťou tiež moc neočarila. Až na konci dňa prišla možnosť zjesť niečo chutnejšie a to zeleninku osmaženú na kokosovom oleji. Očistný deň zvládnutý.

Zaznam na celu obrazovku 4. 4. 2018 231429.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

V závere videa prišla aj jedna výzva pre vás divákov. Sajfa čoskoro zaknihuje okrúhly 200. vlog a pýta sa, čo špeciálne by v ňom mal natočiť. Vaše kreatívne nápady mu píšte do komentárov alebo na jeho Instagram.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 5. apríla 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: