Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Príbeh Sajfu – kde začal a kam sa až dostal

reklama:
reklama:

Martin „Sajfa“ Cifra zažil v poslednej dobe rapídny rast slávy. Bolo to najmä vďaka jeho denným vlogom a šou Level Lama. Aj vďaka tomu si ľudia vyžiadali video o jeho evolúcii na kanáli Do2x. Po pár týždňoch sa to stalo realitou. Video o Sajfovi bolo už niekoľké v rade po evolúcii Hamšíka, Goga alebo Rytmusa.

Martin Cifra sa narodil 10. júla 1979 v Bratislave. Je najstarším z trojice bratov. V 19 rokoch bol nútený odsťahovať sa z domu kvôli rodinným problémom. Vyštudoval Filozofickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave v odbore učiteľ angličtiny/slovenčiny. Na dobu 5 rokov si vyskúšal povolanie učiteľa, až do roku 2000. Vtedy začal pracovať pre rádio B1, čo bol začiatok jeho kariéry v tej oblasti. O 2 roky neskôr sa presunul do Fun Rádia, vďaka pomoci od moderátorky Oľgi Záblackej. V roku 2004 sa po prvý raz objavil aj na televíznych obrazovkách. Bolo to v šou VyVyvolený, kde vystupoval ako moderátor. Medzi jeho ďalšie relácie patrili aj Televízna horúčka a Webmaster.

www.cas.sk

Ako asi vieš zo Sajfových vlogov, je to športový typ človeka, ktorý sa venuje hlavne behaniu a bicyklovaniu. Už nie raz zabehol Bratislavský polmaratón. Jeho začiatky s behom sa spájajú s rokom 2008, kedy prvýkrát zabehol maratón v Košiciach. Medzi jeho ďalšie záľuby patrí charitatívna činnosť. V roku 2009 povedal, že ak sa pre nadáciu Hodina deťom vyzbiera 10 miliónov korún (viac ako 300 tisíc €), tak bude 3 dni ticho.

beh.sk

V roku 2013 sa skončilo rannej šou Adely a Sajfu, čím sa takisto skončila aj ich dlhodobá spolupráca. Vtedy Sajfa začal vysielať poobedňajšiu reláciu. V rádiu vysiela aj dodnes. Popritom si založil kanál na Youtube. Tam začal natáčať sériu Level Lama v roku 2015, kde si ako prvého Sajfa pozval najpopulárnejšieho česko-slovenského youtubera, Goga.

www.funradio.sk

10. septembra 2016 sa oženil s Veronikou Ostrihoňovou. Asi každý, kto pozerá Sajfove vlogy musí uznať, že čím viac tých vlogov vydal, tým sú aj kvalitnejšie. Hovorí o tom aj jeho počet odoberateľov, ktorý sa začína blížiť k 150-tim tisícom.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor kikoDátum 26. januára 2018
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: