Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Minulý rok pre nich nebol rozhodne dobrý. Ktoré celebrity zarobili o desiatky tisíc eur menej?

Komu zisky klesal a komu stúpal?
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: SITA, Instagram Ján Koleník, Andrej Bičan
reklama:
reklama:

Niektoré roky sú lepšie, niektoré horšie. Svoje o tom vedia aj celebrity, ktorí si vďaka lukratívnym zmluvám, seriálom, veľkým projektom a moderovaním firemných akcií zarábajú nemalé peniaze. Za minulý rok sa však nájde množstvo takých, pre ktorých bol rok 2018 podstatne menej úspešný, ako tie predtým. V niektorých prípadoch je prepad v zárobkoch doslova desiatky tisíc eur. Komu sa až tak nedarilo? A naopak, kto vystrelil vďaka svojej práci poriadne vysoko?

Jedným z rekordmanov je napríklad herec Ján Koleník. Ten účinkuje v úspešnom seriáli Oteckovia, Za sklom, v minulosti bol tiež hlavnou hviezdou českého diela První republika a samozrejme je hercom Slovenského národného divadla. A zatiaľ čo v roku 2017 sa mohol pochváliť tržbami v jeho spoločnosti vo výške viac ako 217 tisíc eur, o rok neskôr už išli jeho zárobky podstatne nižšie a to o desiatky tisíc. Zastavili sa na čísle 138 tisíc eur. Čo je však oveľa zaujímavejšie je kolonka so ziskom, kde spadol zo sumičky 122 tisíc na 11 tisíc eur a to len za jeden rok. Uvidíme, ako nakoniec dopadne rok 2019, no v prípade Koleníka bol viac ako úspešný a tak jeho tržby spolu so ziskom môžu opäť narásť.

Podobným prípadom ako Koleník je aj obľúbený moderátor Andrej Bičan, ktorý okrem moderovania relácie 5 proti 5 na RTVS, či účinkovaniu v šou Tvoja tvár znie povedome, je známy aj tým, že si privyrába ako licitátor na dražbách áut. Aj z toho mu prúdia nemalé finančné prostriedky, keďže svoje služby poskytuje dokonca aj v Maďarsku. Ani jeho firma však nemala rok 2018 až taký úspešný, keď jej čistý zisk klesol o takmer 120 000 eur na 58 tisíc. V akých číslach skončí jeho firma tento rok je otázne, keďže v markizáckej šou na jeseň už neúčinkuje.

Aj naša najlepšia moderátorka Adela Vinczeová nemôže povedať, že by svoje zisky v roku 2018 zvýšila. Napriek tomu stále patrí k našim najbohatším moderátorkám, či moderátorom vôbec. Síce pocítila pokles, no aj tak jej na konto pribudlo krásnych 200 tisíc eur. Peniaze jej pritom plynú nielen z účinkovania v Chart show, ale aj jej relácie na TA3 s názvom Trochu inak, nemalé financie sú aj z moderovania firemných akcií, ktoré však ona sama nemá veľmi v obľube a vyberá si, ktorú z nich pôjde odmoderovať. Rovnako tak sa stiahla z veľkých projektov, ako boli Superstar, či Let’s Dance. Aj keď sa v nich už neobjavuje, jej zisky do minulého roka každým rokom aj tak narastali.

Skokanom spomedzi celebrít je však moderátor Sajfa. Ten si môže mädliť ruky, pretože sa mu v priebehu posledných troch rokov podarilo zisky svojej firmy zvýšiť až deväťnásobne a navyše ako jedna z mála známych tvárí minulý rok stúpal. Dôvodom nie je len jeho youtube kanál, ktorý mu prináša nemalé financie, ale aj Instagram, kde si za spoluprácu môže pokojne vypýtať 4 cifernú sumu, či dlhodobý kontrakt so spoločnosťou Samsung. Sajfovi jednoducho posledné roky ide karta a vie, ako robiť biznis. Tento rok navyše získal množstvo nových klientov a je jasné, že jeho firma pôjde v ziskoch ešte vyššie.

Sajfa sa rozhodol obmedziť prácu vo Funradiu
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 3. októbra 2019
reklama:
reklama:
reklama: