Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Prvé slová Dary Rolins o Gottovi aj expartnerovi Vlasákovi: Slová, ktoré trhajú srdce

Dara Rolins a Karel Gott
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Facebook Dara Rolins
reklama:
reklama:

Dara Rolins včera prišla o dvoch dôležitých mužov svojho života. Zomrel jej bývalý partner Petr Vlasák a tiež dlhoročný priateľ Karel Gott, s ktorým naspievala dnes už kultové a legendárne Zvonky štěstí. Všetci teda čakali, ako si speváčka spomenie na maestra, na ktorého po celé roky nedala dopustiť.

Všetci chceli vedieť, čo povie Dara o niekoľkonásobnom zlatom slávikovi, aké slová mu adresuje, prípaden čo uverejní na sociálnej sieti. Paradoxne práve ona nič na Instagram, či Facebook nedala, urobila tak až dnes pred malou chvíľou. „Toto je ten moment, kedy sa ťažko hľadajú slová. Ďaľšie slová po hromade slov, čo už aj tak zazneli. Dve smutné udalosti za sebou. Odišli ďaľší dvaja ľudia, ktorí patrili do môjho života. Jeden v deň svojich narodenín. Môj dobrý kamarát, bývalá láska, veľký bojovník Peter Vlasák, navždy v mojom srdci….A druhý, božský Kája. Je mi smutno, aj keď viem, že pocit šťastia a radosti z toho, že som Karla stretla, poznala, „zažila“ je mocnejší a o mnoho viac nezabudnuteľný. Želám si, aby deň kedy Karel odišiel bol pre mňa, pre všetkých čo ho milovali a hlavne pre jeho rodinu len okamžikom, ktorý budeme schopní každým ďaľším dňom vnímať s menšou bolesťou a viac než v slzách, na neho budeme spomínať s úsmevom. Ani dnes to ešte nedokážem…ale viem, že jeho život, talent, stopa, ktorú po sebe zanechal si zaslúži byť oslavovaná, nie oplakávaná. Karel Gott je nesmrteľný. Je to jeden z najúžasnejších ľudí, ktorých som na ceste svojim životom stretla. Túto sobotu by mal narodeniny môj ocko. Karla som poznala, keď som bola rovnako stará ako moja Laura. Bol mojim vzorom, trpezlivým učiteľom a úprimným nadšencom pokiaľ išlo o môj talent. Vždy mi extrémne lichotilo a vážila som si jeho obdivných slov na moju adresu. Dívala som sa na neho ako na boha, môj druhý, “hudobný” otec. Presne tak som ho vnímala. Pre malé dievčatko vo veľkom svete šoubiznisu bol jeho láskavý, otcovský prístup, pochvala, povzbudenie a nefalšovaná radosť z každej mojej noty neskutočným hnacím motorom. Silnou motiváciou v odhodlaní hudobne rásť, byť lepšou, nezostať len tou detskou hviezdičkou. Som mu vďačná za veľa. Moja láska a obdiv k tomuto človeku sú nezpochybniteľné ako on sám. Ďakujem,“ napísala pred pár minútami Dara na svoj oficiálny účet na Facebooku a pridala aj fotografiu s Karlom Gottom z čias, kedy naspievali hit Zvonky štěstí. 

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: