Náhrada za Mórovú v Talente valcuje: Bohdalová hviezdou šou, toto sú jej najlepšie hlášky

Zdieľať
Jiřina Bohdalová nahradila Dianu Mórovú v Talente
Foto: TV JOJ

V Česko Slovensko má talent, ktorý vysiela televízia JOJ došlo na poste porotcov k výmene. Dianu Mórovú nahradila legenda českého humoru Jiřina Bohdalová. A práve jej angažovanie urobilo v celej šou poriadny vietor. Hlášky, ktorými obohatila zopár častí totiž zrejme vojdú do dejín. Rozhodne sa bolo na čo pozerať, pretože sa herečka predviedla v najlepšej forme.

Pri pohľade na energickú Bohdalovú by zrejme nikto netipoval, že má dnes herečka 88 rokov. Ona si však vek nepripúšťa a valcuje všetky mýty o dôchodku. Na ten sa zrejme ani dnes nechystá, čo v plnej paráde predviedla pri vystúpení viacerých účinkujúcich. Keď sa napríklad na pódium postavila mladučká baletka, vyzval porotcovský kat Jaro Slávik k hlasovaniu. „Ja som ešte nič nepovedala. Ale ja sa ešte zaučujem. Tak ako, mám dať áni, či nie?,“ spýtala sa herečka. Na to jej Jakub Prachař zakontrovola, že videla naživo aj legendárneho Barišnikova, tak môže vystúpenie porovnať. „Fúú, ale ja si to už nepamätám. To je dávno,“ odpovedala mu s humorom sebe vlastným Bohdalová.

A vo svojich bonmotoch pokračovala aj ďalej. Prišla aj súťažiaca, ktorá prezradila, že pochádza z Valašského Meziříčí. „Odtiaľ bol Brzobohatý, nežné spomienky,“ povedala herečka, čím narážala na svojho partnera, tiež legendu českého filmu Radka Brzobohatého, s ktorým bola vydatá niekoľko rokov. Pri soške zlatého Pátroviča povedala: „Však on je podobný Gotwaldovi. To je zlatý Gotwald,“ a celá sála vybuchla do smiechu. Keď sa o postup uchádzala skupina babičiek – tanečníčok, prezradili, že vekový priemer ich zoskupenia je 71 rokov. Aj na to mala Bohdalová pohotovú odpoveď: „Ešteže nie som s vami.“ Humoru neostala nič dlžná ani keď prišiel muž, ktorý pojedal hmyz. „Hmyz má veľkú energickú hodnotu,“ povedal porotkyni. Jiřina mu na to odpovedala: „Chcete povedať, že toto je na diétu? Tak to budem radšej tlstá.“ Nakoniec odovzdala aj zlatého Pátroviča, a je jasné, že sa bude opäť na čo pozerať. Bohdalová bude okorenením úspešnej šou aj túto sobotu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom