Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Youtuberi vtedy a teraz #7: Sajfa priviedol na Youtube aj staršiu generáciu!

Sajfa.vtedy_.a.teraz_.titulna.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Mateja Cifru, alias Sajfu, mnohí poznajú najmä ako televízneho a rádiového moderátora, ktorý sa vďaka svojim skúsenostiam, talentu ale najmä charakteru stal jednou z najobľúbenejších slovenských osobností. Sajfa je však moderný človek, ktorý je otvorený všetkému, a aj preto ho mnohí poznáme už aj ako Youtubera. A veľmi šikovného Youtubera, ktorý si na našej česko-slovenskej scéne našiel mnohých fanúšikov a to aj z radov staršej generácie. Sajfa je s nami na Youtube už 2 roky, aké však boli jeho začiatky?

Https://www.youtube.com/channel/UCmsNDeTWYqGKt9V72iVEcLg

Sajfove pirátske vysielanie

Sajfove prvé video, ktoré sa na jeho kanáli objavilo 8. decembra 2015 je Sajfove pirátske vysielanie z Funrádia. Po tom, čo sa Sajfa vrátil oddýchnutý z dovolenky si povedal, že by sa v rádiu konečne malo hrať to, čo chcú ľudia naozaj počuť. Zamkol sa teda v štúdiu, zapol livestream na Facebooku, z ktorého záznam následne pridal na Youtube, a pýtal sa ľudí, čo má zahrať. Z rádia sa teda po dlhom čase ozvali aj interpreti ako je Marika Gombitová, Horkýže Slíže a iní. Aj keď mal z toho Sajfa v práci poriadne problémy, dosiahol tým svoju rádiovú šou, v ktorej púšťal piesne na želanie.

LevelLama

Predtým, než sa naplno rozbehla séria LevelLama sa Sajfa potreboval trocha rozcvičiť. Preto vychádzali prvé diely s Gogom, ktorý ho zaúčal v hraní hier.

Keď sa už Sajfa ako-tak rozbehol, vrhol sa na šou a pozval si prvého hosťa, ktorým bol rapper Separ. Aj keď sa Separ v minulosti vyjadril, ako neznáša Youtuberov, ktorí sa na videách hrajú hry a do toho rozprávajú, pozvanie neodmietol a zahral si Fifu s Youtuberom Sajfom. Okrem hrania ho Sajfa taktiež trocha vyspovedal a prvá LevelLama s vlastným hosťom bola na svete.

LevelLama sa stala jednou z najobľúbenejších sérií, do ktorej zavítali hostia, ako Youtuberi Selassie a PPPeter, osobnosti ako je aj Braňo Mojsej, ale dokonca aj prezident Slovenskej Republiky, Andrej Kiska.

Snapchat/Instagram Stories

Keďže sa Sajfa činí aj na iných sociálnych sieťach, na svoj Youtubový kanál začal pridávať kompilácie krátkych a vtipných videí zo Snapchatu a neskôr aj z Instagramu.

Železný muž

Pred letom sa Sajfa rozhodol, že potrebuje dať svoje telo trocha dokopy a hlavne vyladiť svoju kondíciu, aby zvládal lepšie športové výkony. Priebeh svojich silových a kondičných testov, ale aj tvrdého tréningu zaznamenal v sérii Železný muž.

Denné vlogy

15. november 2016 sa stal dňom D, počas ktorého Sajfa vydal svoj prvý denný vlog. Táto séria sa okamžite stala tou najobľúbenejšou sériou na Sajfovom kanále, a to nie len vďaka kvalitnému spracovaniu v štýle Caseyho Neistata, ale aj originálnemu obsahu. Každý Sajfov deň je výnimočný a zaujímavý, čo si samozrejme pritiahlo tisícky a tisícky divákov aj starších generácií. Táto séria má dnešným dňom už 153 častí.

Stávka s prezidentom

Počas návštevy výstavy v Barcelone sa Sajfa dohodol s prezidentom Samsungu na tom, že ak zoženie 3 celebrity, ktoré si kúpia televízor, jeden dostane pre seba úplne zadarmo. Týmto začala Sajfova ďalšia séria, a to „Stávka s prezidentom.“ Po istom čase sa mu naozaj podarilo zohnať 3 ľudí, ktorí si televízor kúpili.

Sajfova Youtubová kariéra sa ešte určite nekončí a my mu prajeme veľa ďalších úspechov a fanúšikov.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 8. decembra 2017Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: