Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Youtuberi vtedy a teraz #5: PPPeter – Youtuber, ktorý sa dostal do vlogu Caseyho Neistata!

Pppeter_vtedyateraz_titulna.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Petra Popluhára, známeho aj pod prezývkou PPPeter či pod inými pseudonymami, vám zrejme nemusíme predstavovať. Ak však patríte medzi tých, ktorý o ňom ešte nepočuli, tak vás s ním veľmi radi zoznámime.

Peťo je jeden z Youtuberov, ktorý okrem toho, že sa tvorbe na Youtube venuje už pomerne dlhú dobu, sa snaží do svojich videí vkladať predovšetkým kvalitu. V súčasnosti sa venuje svojmu kanálu PPPeter, kde natáča videá v angličtine, s ktorými by rád prerazil aj do zahraničia, čo sa mu už vlastne podarilo. Táto cesta ale nebola jednoduchá. V tomto článku si pripomenieme nielen Peťove začiatky, ale aj jeho posun v tvorbe a rast na popularite, ktorý ešte ani zďaleka nedosiahol svoj vrchol.

Https://www.youtube.com/channel/UCnHEz9DZ6EAof1 DaQGD_Xw
Foto: www.imgur.com

Dano Drevo

To, že za tvorbou veľmi populárnej paródie na film Harry Potter stál aj PPPeter, ste možno nevedeli. Je to však naozaj tak. Za videá, v ktorých Štúdio POG kompletne predabovalo celý film, vďačíme aj Peťovi. Vo svojich časoch to bolo medzi mladými jedna z najzdieľanejších sérii videí, v ktorých sa ale tvorcovia nevyhýbali nadávkam a poriadne čiernemu humoru.

Dano Drevo a Turnaj Mekyho Žbirku
Foto: www.imgur.com

Mnohí z nás videli PPPetera po prvýkrát v Gogovom vlogu, v ktorom s Peťom Popluhárom urobil rozhovor aj o spomínanej sérii Dano Drevo. Aj keď bol PPPeter v tom čase už dospelý, po dôkladnom zaostrení si môžete všimnúť mierne zmeny v jeho vzhľade.

Shy Chickens

Ďalším projektom, vďaka ktorému sa PPPeter preslávil najmä na Slovensku a v Česku, je kanál Shy Chicken, na ktorom natáčal videá spolu so svojim kamarátom Ľudom Kormanom. Obsahom tohto kanála boli predovšetkým pranky, ktoré však chalani posunuli na trochu vyššiu úroveň, či už čo sa týka spracovania alebo humoru.

Ich prvým videom bolo „50 ZLÝCH BALIACICH HLÁŠOK“, ktoré vyšlo už pred vyše štyrmi rokmi. Za zmienku stoja nielen rôzne pranky, ale aj iné zábavné videá, ako rôzne challenge vo forme pojedania pálivých papričiek a iných nechutností.

Koniec Shy Chickens

Bohužiaľ, všetko dobré sa raz končí. Avšak preto, aby prišlo niečo ešte lepšie. Kvôli časovým ťažkostiam, ale aj dlhodobom odcestovaní či už Ľuda alebo Peťa, sa rozhodli, že obľúbený kanál Shy Chickens končí.

PeterLife

Medzitým začal PPPeter na kanáli PeterLife točiť vlogy zo svojich dobrodružných ciest po svete. Okrem jeho trefného humoru si na videách môžete vychutnať prírodu a život na rôznych miestach, ako sú napríklad Las Vegas, Peru, Argentína, ale aj viaceré štáty Afriky.

PPPeter

A na záver čerešnička na torte. Po mnohých projektoch sa Peťo rozhodol založiť si svoj vlastný kanál PPPeter, s ktorým chcel od začiatku preraziť do sveta. Práve preto vo svojich videách rozpráva po anglicky. Napriek tomu, že väčšina jeho divákov a fanúšikov sú kvôli predošlej tvorbe z Česka a Slovenska, ho sleduje aj mnoho zahraničných ľudí zo všetkých kútov sveta. Jeho videá sú naozaj originálne, prepracované a veríme, že je za nimi kopa náročnej práce, ktorá však za to jednoznačne stála.

Jedno z najpopulárnejších videí na kanáli PPPeter je „The Impossible Day of Casey Neistat“, v ktorom paroduje asi najznámejšieho a najobľúbenejšieho zahraničného vlogera. Video sa po istej dobe dostalo aj k samotnému Caseymu, ktorý ho pochválil a zazdieľal.

Viete však, že to, čo pred pár dňami dosiahol PPPeter, sa nepodarilo takmer nikomu? Peťovi sa nielenže podarilo dostať do svojho videa samotného Caseyho Neistata, ale dokonca sa aj on objavil v Caseyho vlogu, v ktorom dokonca zanechal odkaz na Peťov kanál.

Peťovi teda prajeme mnoho divákov a veľa Youtubových úspechov.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 3. novembra 2017Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: