Vydržali dievčatá počúvať 6 minút PPPetra ?

Zdieľať
Zaznam na celu obrazovku 21. 5. 2018 124553.bmp_.jpg

Vrámci výziev od spoločnosti Amundsen musí PPPeter plniť rôzne úlohy, ktoré dostáva a pritom odmeňuje náhodných okoloidúcich fľašou vodky v prípade, že mu pomôžu úlohy splniť.

Najnovšia výzva znela nasledovne: Nájdi mladé dievča a konverzuj s ňou 6 minút. Do ucha ti však bude dávať inštrukcie tvoj protivník. Ak dievča vydrží, odmeň ju fľašou Amundsenky. Celá výzva sa odohrávala v Medickej záhrade, kde skutočne Peťo našiel dievča, ktoré podrobil 6 minutovej konverzácii.

Zaznam na celu obrazovku 21. 5. 2018 124847.bmp_.jpg

Jeho protivníkom bol Bača, ktorý si pre Petra nachystal tému výberu darčeku pre kamarátku. Sebavedomý Peter prisľúbil, že dnes zvládne nie len túto výzvu ale získa aj telefónne číslo. Ešte spustiť stopky a môžeme začať.

Zaznam na celu obrazovku 21. 5. 2018 124546.bmp_.jpg

Situáciu takmer sťažila ukrajinská národnosť jednej z dievčat, ale to nakoniec problém nebol. Celý rozhovor sa niesol v hľadaní vhodného darčeka pre kamarátku, čo Peťo (s prispením Baču) rýchlo strhol na spoločné skladanie stavebnice s oboma dievčatami.

Zaznam na celu obrazovku 21. 5. 2018 124447.bmp_.jpg

Ako čas plynul, prichádzali nové a nové inštrukcie a Peťo zrazu nemal peniaze, prácu, mal chorú ruku a záujem živiť sa modelingom. Obe zainteresované dievčatá to ale nevyviedlo z miery a dokonca sa snažili stále Petrovi pomôcť a nájsť vhodný darček. Ba dokonca súhlasili aj so stavaním stavebnice.

Zaznam na celu obrazovku 21. 5. 2018 124610.bmp_.jpg

Po uplynutí stanoveného času mohol PPPeter zhodiť svoje pretvarovanie a vysvetliť dievčatám svoje nezvyčajné správanie a samozrejme odmeniť ich aj sľúbenou fľašou. Čerešničkou na torte bolo aj získané telefónne číslo, ktoré sľuboval v úvode videa.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom