Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vydržali dievčatá počúvať 6 minút PPPetra ?

Zaznam na celu obrazovku 21. 5. 2018 124553.bmp_.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Vrámci výziev od spoločnosti Amundsen musí PPPeter plniť rôzne úlohy, ktoré dostáva a pritom odmeňuje náhodných okoloidúcich fľašou vodky v prípade, že mu pomôžu úlohy splniť.

Najnovšia výzva znela nasledovne: Nájdi mladé dievča a konverzuj s ňou 6 minút. Do ucha ti však bude dávať inštrukcie tvoj protivník. Ak dievča vydrží, odmeň ju fľašou Amundsenky. Celá výzva sa odohrávala v Medickej záhrade, kde skutočne Peťo našiel dievča, ktoré podrobil 6 minutovej konverzácii.

Zaznam na celu obrazovku 21. 5. 2018 124847.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Jeho protivníkom bol Bača, ktorý si pre Petra nachystal tému výberu darčeku pre kamarátku. Sebavedomý Peter prisľúbil, že dnes zvládne nie len túto výzvu ale získa aj telefónne číslo. Ešte spustiť stopky a môžeme začať.

Zaznam na celu obrazovku 21. 5. 2018 124546.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Situáciu takmer sťažila ukrajinská národnosť jednej z dievčat, ale to nakoniec problém nebol. Celý rozhovor sa niesol v hľadaní vhodného darčeka pre kamarátku, čo Peťo (s prispením Baču) rýchlo strhol na spoločné skladanie stavebnice s oboma dievčatami.

Zaznam na celu obrazovku 21. 5. 2018 124447.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Ako čas plynul, prichádzali nové a nové inštrukcie a Peťo zrazu nemal peniaze, prácu, mal chorú ruku a záujem živiť sa modelingom. Obe zainteresované dievčatá to ale nevyviedlo z miery a dokonca sa snažili stále Petrovi pomôcť a nájsť vhodný darček. Ba dokonca súhlasili aj so stavaním stavebnice.

Zaznam na celu obrazovku 21. 5. 2018 124610.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Po uplynutí stanoveného času mohol PPPeter zhodiť svoje pretvarovanie a vysvetliť dievčatám svoje nezvyčajné správanie a samozrejme odmeniť ich aj sľúbenou fľašou. Čerešničkou na torte bolo aj získané telefónne číslo, ktoré sľuboval v úvode videa.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 21. mája 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: