Po 12 rokoch odložil okuliare

Zdieľať
Maxresdefault 2 1.jpg

Už z nového česko-slovenského kanálu sa nám prihovára PPPeter vo svojom videu, kde odprezentuje jednu menšiu osobnú zmenu.

Nie, nebojte sa. Teraz sa to netýka jeho youtube tvorby ale osobného vzhľadu. Peťo totiž po dvanástich rokoch prestal nosiť dioptrické okuliare.

Zaznam na celu obrazovku 29. 3. 2018 121527.bmp_.jpg

Ako správny youtuber využil tento námet a natočil skvelé video. Nájdeme tu všetky problémy, ktoré sú spájané s okuliarmi. Či už ich strácanie, poohýbanie pri ležaní, nepohodlné bozkávanie  alebo rosenie. Podľa okuliarov dokonca vtipne rozlíši aj rôzne sociálne skupiny ľudí (vrámci srandy).

Zaznam na celu obrazovku 29. 3. 2018 121535.bmp_.jpg

Celý skeč dopĺňa Peťovo rozprávanie niektorých zážitkoch z jeho detstva.

Zaznam na celu obrazovku 29. 3. 2018 121611.bmp_.jpg

Na záver ale na vážnu nôtu.

Posledné minúty videa ukazujú aj to, ako sa Peťo rozhodol tento problém riešiť. Vybral si možnosť laserovej operácie očí. Prostredníctvom očnej kliniky Neovízia sa tak konečne zbavil okuliarov. Dioptrických. Celý zákrok prebiehal bez problémov a ocenil aj prístup personálu, ktorý ho mal nastarosť. A ako sám vraví, užíva si a teší sa na svet bez nutnosti nosiť na očiach tie dve sklá v ráme. Myslíte si, že s okuliarmi vyzeral lepšie? Napíšte mu váš názor pod video do komentáru.

Zaznam na celu obrazovku 29. 3. 2018 121622.bmp_.jpg

Nový česko-slovenský kanál PPPíter ma tak za sebou veľmi vydarenú video premiéru. Ak si ju zmeškal, pozri sa na ňu TU.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom