Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

PPPeter zablokuje svoj kanál pre Slovensko a Česko

Zaznam na celu obrazovku 16. 3. 2018 92803.bmp_.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Slovenský youtuber Peter z kanála PPPeter sa rozhodol urobiť veľmi nečakané a rázne rozhodnutie.

Pri bilancovaní uplynulého roku, veru až teraz v marci, sa youtuber rozrozprával o všetkom podstatnom, čo ho postretlo a čo všetko sa chystá urobiť.

Zaznam na celu obrazovku 16. 3. 2018 92800.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Po úspešnom ukončení vysokoškolského štúdia sa Peter vydal na cestovanie po Afrike, kde natáčal aj show pre jednu internetovú televíziu. Čo ho však dosť nepríjemne zaskočilo, bolo rozhodnutie televízie, že žiadne zábery z tejto cesty neodvysiela a nezaplatí Peťovi nič.

Zaznam na celu obrazovku 16. 3. 2018 92846.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Potom nasledoval jeden z najúžasnejších youtube momentov pre Slovensko. Peter sa vybral do USA, kde sa stretol a natočil video s populárnym americkým youtuberom Caseym Neistatom. Týmto krokom si získal mnoho zahraničných divákov, čo bolo tiež jedným z jeho úmyslov. No aj tak to nestačilo naplniť jeho cieľ, a to preraziť na zahraničnú scénu. Aj keď obsahom by to dokázal, bránil mu stále algoritmus youtubu, ktorý Peťove videá jednoducho nepromoval pre zahraničie. Problémom v tomto prípade boli slovenskí a českí fanúšikovia, ktorí komentovali a lajkovali videá a tým pádom im neumožňovali zahraničnú propagáciu.

Zaznam na celu obrazovku 16. 3. 2018 94324.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

To vyústilo do rázneho kroku, a to zablokovania kanála PPPeter pre Slovensko a Česko. Peťo to spravil preto, aby sa sústredil na zahraničnú komunitu a pod videami boli práve ich reakcie. Asi si poviete, že Peter kašle na našu komunitu, ale nie je to tak. Založil si hneď nový kanál, PPPíter, kde bude pridávať tie isté videá, ako na svoj zahraničný, takže o nič neprídete. Či už teraz dosiahne svoj cieľ a prerazí aj v zahraničí, to uvidíme.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 16. marca 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: