Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Duklock: 10 faktov o mne, ktoré neviete

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Duklock si vybral 10 najzaujímavejších otázok, ktoré mu poslali jeho odberatelia a na ne vo videu odpovedal.

Aká postava zo seriálu Priatelia ti je najviac podobná? Chandler – silly týpek, ktorý vždy keď môže, tak povie nejaký vtip. Pritom  nemusí byť ani vtipný. Aj keď je v nepríjemnej či trápnej situácii, tak sa ju snaží humorom odľahčiť.

V akej polohe spíš? Ja túto polohu volám guľometník – ležím na bruchu, jedna noha skrčená, druhá vystretá a ruky pripravené strieľať ako keby z guľometu.

www.youtube.com

Máš rád svoje meno? Ak áno, tak prečo? Volám sa Dušan a toto meno sa mi páči. S týmto menom sa nestretávam moc často, takže si ma ľudia aspoň s nikým nemýlia. Dušan mi príde ako také fajn, ľubozvučné meno.

Čo je tvoja guilty pleasure? Na hocijaké jedlo som si schopný dať kyslú smotanu – kapustnica, francúzske zemiaky, guláš, hranolky… Daj mi na hocičo kyslú smotanu a ja to zjem.

Na čo momentálne šetríš? Jeden Samsung monitor, ktorý má možnosť rozdelenia obrazovky na tri časti. Nemusel by som používať toľko káblov, takže by som ušetril kopec miesta a mal by som v izbe väčší poriadok. Potom by som si chcel ešte kúpiť Nintendo Switch.

Monitor.jpg
www.youtube.com

Čaj alebo káva? Donedávna to bol čaj, ale odkedy som začal bývať sám, tak sa káva stala mojím ranným rituálom.

Kedy máš narodeniny? Čoskoro – 26.3. budem mať 21 rokov. Niektorí ľudia mi hovoria, že vyzerám na 30. Hlavne keď točím s mojimi masívnymi kruhmi pod očami.

Najobľúbenejšie video na Youtube? Milujem Corridor Digital, najviac ich video s názvom Gun Game. Chcel som pôvodne točiť podobné videá, no na Slovensku by bol takýto kontent nedocenený a za chvíľu by som zbankrotoval.

www.youtube.com

Najpoužívanejšia hláška? Ty koky, o tom sa ani nemusíme baviť.

Akú máš podľa seba povahu? Sám seba ohodnoť je niekedy ťažšie ako ohodnotiť ostatných. Som typ človeka, ktorý si zo všetkého robí srandu…aj keď sa to nehodí. Povedal by som o sebe, že nie som zlý človek, napriek tomu ako sa chovám v niektorých reakčných videách. Ak nastane seriózna situácia, tak ju viem brať vážne.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 24. marca 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: