Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Song proti youtuberom. Miro Šmajda spieva o dobe, kde sú na plagátoch youtuberi

Maxresdefault.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Slovenský spevák Miro Šmajda vydal avizovanú novinku, ktorou je pesnička s názvom „Youtuberi“.

Tým pochopiteľne pichol do osieho hniezda a reakcia slovenskej Youtube scény nenechala na seba dlho čakať. Najvýraznejšie sa vyjadril Duklock, teda reakčný kanál, ktorý Šmajdovej pesničke venoval celé jedno video.

Zaznam na celu obrazovku 4. 10. 2018 95132.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

V texte pesničky sa spieva: „Kapely, športovci a ľudia, čo dosiahli na nebo po rokoch plných driny.“ – Čím Miro poukazoval na tvorcov youtube videí tak, že neodmakali si nič. Duklockova odpoveď bola nasledujúca. „Tu pán Šmajda poukazuje na to, že youtuberi nemajú za sebou žiadnu drinu. Lebo youtuberi nemôžu tvrdo dreť. Neexistuje Youtuber, ktorý je sám sebe strihač, kamaraman a scenárista. Neexistuje Youtuber, ktorý to robí už viac ako 5 rokov.“ (ironicky)

Zaznam na celu obrazovku 4. 10. 2018 95119.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Ďalej sa Duklock pýta, aké činy hovoria za Mira Šmajdu, keď otvorene kritizuje povolanie Youtuberov. Duklock samozrejme nebol jediný, kto reagoval na speváka Mira Šmajdu. Ako sme spomenuli vyššie, chytila sa toho celá slovenská Youtube scéna. Moma, Exploited, Selassie. A dali to vedieť aj v komentároch po videom.
Expl0ited, Moma, Selassie a ďalší youtuberi si uťahujú z Mira Šmajdu

Či to Miro myslel ako otvorenú kritiku alebo len chce využiť pobúrujúcu skladbu na získanie zhliadnutí a reakcií nevedno. Dufáme, že išlo o to prvé aspoň a za svoje názory sa chcel takto verejne postaviť. No do úvahy prichádza aj zisk pozretí a pozornosti z negatívnych rekací, niečo podobné ako ukázal nedávno Kazma v One Man Show.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 4. októbra 2018Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: