Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Duklock: 10 vecí, ktoré ma štvú na Youtube

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Podľa Duklocka sa máloktorý youtuber nestretol s nejakým problémom, ktorý sa mu stal vďaka samotnému Youtubu. Duklock si preto pripravil zoznam 10-tich vecí, ktoré mu najviac na tejto platforme vadia.

Rovnaké mená kanálov

Kto prv príde, ten prv berie. Tak to bolo kedysi na Youtube aj s názvami používateľov a ich kanálov. Dnes si však viacero ľudí môže dať meno, aké už existuje.

To znamená, že veľa ľudí sa môže vydávať za známeho youtubera a snažiť sa tak oklamať ostatných.

Google+

Duklock sa pýta, kto vôbec Google+ používa. Dobrý je jedine na zmenenie profilového obrázku na Youtube a grafiky v pozadí.

Podľa neho sa Google+ snaží by mainstream sociálnou sieťou, ktorú ale nikto nechce.

www.wired.com

Trendy

V trendoch by mal človek nájsť tie najlepšie videá z jeho krajiny. Podľa Duklockových slov však ani samotný Google nevie, ako ich kolónka Trendy funguje.

Často sa v Trendoch totiž objavia zahraničné videá, ktoré sú napríklad v arabčine a iných jazykov nepoužívaných na Slovensku. Ako sa tam tieto videá dostali?

Claimy

Predstav si, že nahráš polhodinové video, v ktorom použiješ 5 sekúnd hudby niekoho iného. Ak Youtube alebo autor hudby zistí, že si použil jeho dielo, tak má právo vypýtať si celý zárobok z tvojho videa.

Duklock zažil claim na vlastnej koži. Najhoršie na tom je, že daná hudba sa nedá odstrániť ani vymeniť po uploadnutí videa a tak sa claim nedá zvrátiť.

www.youtube.com

Ak ťa zaujímajú aj ďalšie veci, ktoré Duklocka na Youtube štvú, tak môžeš mrknúť na jeho video:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 3. augusta 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: